سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 08:34 ب ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
ماشین سازی تبریز

سرمربی ماشین‌سازی از باقیماندن سه امتیاز در تبریز ابراز خوشحالی کرد و گفت: تراکتورسازی هم برادر بزرگ‌تر ماست و به آنها تبریک می‌گوییم.

 تراکتورسازی تبریز موفق شد داربی این شهر را با حساب دو بر یک پیروز شود و سه امتیاز به اندوخته‌های خود اضافه کند.

یوسف بخشی‌زاده مربی ماشین‌سازی در نشست خبری پس از بازی با ابراز خوشحالی از باقیماندن سه امتیاز این دیدار در شهر تبریز گفت: روز گذشته به هواداران قول داده بودم که یک بازی خوب را مشاهده خواهند کرد. از همه بازیکنانم راضی هستم. دست ما برای این بازی خالی بود. تراکتورسازی برادر بزرگ ماست و همه مشاهده کردند که بازیکنان ما شرافتمندانه بازی کردند.

مربی ماشین‌سازی خاطر نشان کرد: بازیکنان ما از نظر بدنی ضعیف‌تر بودند. ما مجبور شدیم از چند بازیکن جوان استفاده کنیم چرا که بازیکنان کمی را در اختیار داریم. جو ورزشگاه برای بازیکنان جوان ما سنگین بود. بضاعت ما در همین حد بود و از بازیکنانم راضی هستم. ما قبل از شروع فصل برنامه‌ریزی خوبی نداشتیم و فقط یک دیدار تدارکاتی برگزار کردیم.

او با اشاره به انتخاب رضا مهاجری به عنوان سرمربی جدید ماشین‌سازی اظهار کرد: او از بازی بعد هدایت تیم را برعهده می‌گیرد. باید ببینیم چه برنامه‌هایی را مدنظر دارد.

بخشی‌زاده درباره گل‌هایی که تیمش از تراکتورسازی دریافت کرد، بیان کرد: گل‌های تراکتورسازی روی بی‌تجربگی بازیکنان ما رقم خورد و در ادامه شیرازه تیممان از هم پاشید.

سرمربی ماشین‌سازی در واکنش به حمایت طرفداران تراکتورسازی از او و تیمش بیان کرد: این هواداران بهترین هواداران دنیا هستند. باید قدردان آنها باشیم. ماشین‌سازی و تراکتورسازی برای مردم فرقی ندارند اما تراکتورسازی تیم اول شهر است. تماشاگران ما شور و شوق فراوانی دارند و از مسئولین می‌خواهم امکانات لازم را برای آنها فراهم کنند. پس از اتمام بازی و در مسیر بازگشت به هتل همچنان هواداران را در حال خروج از ورزشگاه می‌بینم که این موضوع بخاطر کمبود امکانات است.

او همچنین با تشکر از زحمات فیروز کریمی که به تازگی از سوی هیات مدیره ماشین‌سازی کنار گذاشته شده، بیان کرد: او برای این تیم خیلی زحمت کشید. جدایی او از نظر روحی و روانی روی تیم تاثیر گذاشت و من تلاش کردم تا این مشکل را حل کنم وگرنه تیم ما همچنان روی برنامه‌های فنی فیروز کریمی بازی می‌کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386