پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 06:18 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1432

در حالی که شورای اسلامی شهر به همراه هئیت فوتبال آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز و اداره کل ورزش و جوانان در خصوص انتقال مدیریت و مالکیت تیم ماشین سازی تبریز به شهرداری به توافقات کامل دست یافته اند و در این خصوص اقدامات لازم را انجام داده اند اما با اینحال هنوز این امر قطعی نشده است.

 وقتی با هر کدام از مسئولان استان در این خصوص گفتگو می کنیم اعلام می کنند که کار انتقال تیم ماشین سازی به اتمام رسیده است. اما در عمل شاهد چیز دیگری هستیم. و اخبار ناخوشایند و نگران کننده ای در این خصوص وجود دارد.

بانزدیک شدن به آغاز مسابقات لیگ دو هر روز فرصت اندک برای آغاز تمرینات تیم و جذب نفرات مناسب برای تیم کمتر می شود

بجاست شخص مدیرکل اداره ورزش و جوانان و هئیت فوتبال آذربایجان شرقی در این خصوص هرچه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهند و مانند سالهای گذشته در دقیقه 93 تیم بسته نشود.

 آقای اسبقیان که سال گذشته با یک تصمیم سوال برانگیز ماشین سازی رادر اختیار بهره بردار فعلی این تیم قرار داده است باید هرچه زودتر آب رفته را به جوی بازگردانده و نگرانی هواداران این قدیمی ترین تیم تبریز را از بین ببرد.

آقایان محترمی که اصرار دارید وضعیت فعلی تیم ماشین سازی با این مدیریت کج دار و مریض ادامه پیدا کند و برای حفظ مقام و منصب فعلی تان به هزار راه دست میزنید بدانید که در پیشگاه تاریخ روسفید آنکس خواهد بود که در پیش وجدان خود شرمسار نباشد.

اخیرا برخی از افراد مسئولی که بیشترین سنگ اندازی را در راه به سرانجام نرسیدن الحاق ماشین سازی و شهرداری به کار بسته بودند با مصاحبه هایی سعی در دلسوز نشان دادن خود نموده اند حال آنکه اصلی ترین مخالفان این قضیه همان فرد و اعوانش بوده است و در عمل با هماهنگی برخی افراد مشخص سعی شبانه روزی در عدم تحقق این امر داشته اند.

در پایان از شخص مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی که حساسیت خوب و قابل ستایش آنان به تیم ماشین سازی و هواداران این تیم قدیمی مشهود بوده است انتظار می رود با خارج نمودن تیم ماشین سازی از بلاتکلیفی آب رفته را به جوی بازگردانده و از رفتن آبروی استان در مجامع کشوری جلوگیری نمایند

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386