شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 05:36 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

پیشکسوت ماشین سازی تبریز از مسئولان هئیت فوتبال آذربایجان شرقی درخواست نمود توجه ویژه ای به تعیین تکلیف هرچه زودتر تیم ماشین سازی تبریز داشته باشند.

مجید اقدم با تقدیر از زحمات رئیس هیئت فوتبال و مدیرکل اداره ورزش و جوانان در خصوص ماشین سازی تبریز گفت: انتظار هواداران و پیشکسوتان ماشین سازی از هئیت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان این است که هر چه زودتر زمینه انتقال تیم ماشین سازی به شهرداری و قرار گرفتن این تیم تحت نظر یک مدیریت قوی و ورزشی را مهیا سازند.
مجید اقدم گفت: ماشین سازی تبریز شناسنامه و برند فوتبال آذربایجان است و اصلا شایسته این تیم نیست که همواره در معرض حراج گذاشته شده و با آبروی 50 ساله این تیم بازی شود.
وی گفت: رئیس هئیت فوتبال آذربایجان شرقی خود یکی از پرورش یافتگان مکتب ماشین سازی تبریز است که در سال 1354 با این تیم قهرمان جوانان ایران شده است و از میزان تعصب و علاقه وی به تیم ماشین سازی آگاهم.
وی با اشاره به موفقیت های محمد شروین اسبقیان در ارتقاء رتبه ورزش در سطح کشور بر نظرمثبت وی به تیم ماشین سازی و هواداران و پیسکشوتان این تیم نیز تاکید کرد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386