سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 09:43 ب ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1474

 

 

 

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان گفت: هدف و برنامه اصلی این باشگاه بازگرداندن نشاط و شادابی عمومی در بین شهروندان ورزقانی از طریق ورزش و فعالیت‌های فرهنگی ورزشی است.

 

حامد نجفی با اشاره به اهداف مجموعه تحت امر خود اظهار کرد: مدیریت جدید این باشگاه به دنبال آن است تا بار دیگر نشاط، شادابی و سرزندگی را در بستر ورزش نزد شهروندان و جوانان ورزقانی بازگرداند.

وی با اشاره به اهمیت و نقش ورزش و فعالیت‌های ورزشی در ارتقاء سطح نشاط و شادابی عمومی به ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار، هدف و آرمان اصلی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون را بسترسازی برای توسعه و تعمیم ورزش در تمامی سطوح و رده‌های سنی و مدیریتی در شهر ورزقان اعلام کرد.

نجفی خاطرنشان کرد: متاسفانه در اثر وقوع زلزله اسفبار دو سال قبل در ورزقان، نه تنها نشاط و شادابی عمومی و اجتماعی در بین شهروندان این شهر از بین رفته، بلکه تقریبا بخش عمده‌ای از زیرساخت‌های موجود رفاهی، تفریحی و ورزشی ورزقان نیز نابود شده که این وضعیت لزوم توجه به امر احیاء این زیرساخت‌ها و در کنار آن ایجاد و طراحی زیرساخت‌های جدید ورزشی، رفاهی و تفریحی از یک سو و بسترسازی برای بازگرداندن نشاط و شادابی عمومی بین مردم به ویژه جوانان و نوجوانان از سوی دیگر دوچندان می‌کند.

نجفی در ادامه از برنامه‌ریزی جامع و هدفمند باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون به منظور توسعه متوازن و هم سوی ورزش همگانی و عمومی در کنار ورزش قهرمانی در شهر و روستاهای شهرستان ورزقان خبر داد و افزود: این باشگاه توسعه ورزش همگانی در سطح شهر، شهروندان، مدارس، ادارات و تمام سطوح اجتماعی و در کنار آن توجه به ورزش قهرمانی را مورد توجه قرار خواهد داد و از این رهگذر به دنبال ایجاد بستر و زمینه رشد، شکوفایی و پرورش استعدادهای ورزشی این منطقه خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در بخش دیگری از سخنان خود خرید امتیاز لیگ برتری تیم فوتسال شهرداری تبریز و انتقال این تیم به ورزقان طی یک ماه اخیر را بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اقدام عملی این باشگاه اعلام و خاطرنشان کرد: با این اقدام عملی تلاش کردیم به تعهد اخلاقی خود در قبال جوانان علاقمند ورزش به ویژه ورزش فوتبال و فوتسال در شهر ورزقان عمل کنیم و از این به بعد شهر و شهروندان ورزقانی صاحب تیمی در سطح اول فوتسال کشور هستند و همین تعلق معنوی تیم فوتسال مس سونگون به شهر ورزقان، بستر تغییر و تحولات فراوانی چه در بعد اجتماعی و چه در بعد ورزشی برای این شهر و شهروندان فهیم آن خواهد شد.

نجفی در عین حال افزود: خوشبختانه با موافقت کمیته راهبردی صنایع مس ایران و عزم و برنامه‌ریزی هیئت مدیره و مسئولان این باشگاه قرار است با آغاز رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، مسابقات تیم فوتسال مس سونگون در شهر ورزقان و در با حمایت و تشویق هواداران و علاقمندان این تیم برگزار شود که این امر خود زمینه‌ساز بازگشت نشاط، شادابی و سرزندگی عمومی به این شهر خواهد شد.

وی در ادامه به بخش دیگری از برنامه‌های باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در بعد توسعه زیرساخت‌های ورزشی و رفاهی در شهر ورزقان اشاره و تصریح کرد: طراحی، ساخت و راه‌اندازی اماکن، سالن‌ها و زمین‌های ورزشی در شهر ورزقان و در کنار آن تلاش برای احداث مجموعه‌های رفاهی، تفریحی در این شهر از دیگر برنامه‌های باشگاه به شمار می‌رود که امید است با همکاری و حمایت‌های مسئولان محلی و استانی، اجرای این برنامه‌ها در کم‌ترین زمان ممکن محقق شود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون توجه به توسعه ورزش همگانی و برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌های مختلف فرهنگی ورزشی را از دیگر برنامه‌های در دستور کار این باشگاه اعلام کرد و افزود: بی‌تردید دستیابی به شهر سالم و با نشاط در گرو داشتن شهروندانی سالم و با نشاط است؛ نشاط و شادابی عمومی نیز جز از طریق ورزش و توسعه آن در بین قشرها و آحاد مختلف جامعه ممکن نیست، از این رو باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون نیز برنامه‌ریزی منسجمی برای تحقق این امر انجام داده است.

به گفته نجفی پیش‌بینی و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در بین جوانان و اهالی ورزقان، برگزاری همایش‌های پیاده‌روی خانوادگی، برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری عمومی، اجرای برنامه‌های طبیعت‌گردی، توزیع اقلام و وسائل ورزشی در بین شهروندان، همکاری با آموزش و پرورش برای نهادینه‌سازی ورزش در مدارس و استعدادیابی و برگزاری برخی مسابقات ورزشی در سطح محلات ورزقان از جمله طرح‌ها و برنامه‌های مورد نظر این باشگاه برای اجرا در آینده نزدیک خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در عین حال با تاکید بر این که ورزقان قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بالقوه‌ای برای تبدیل شدن به یکی از قطب‌های ورزش استان را داراست از عزم جدی خودو دیگر مدیران و مسئولان این باشگاه و شرکت ملی صنایع ایران برای تحقق اهداف مورد نظر برای توسعه زیرساخت‌ها و در کنار آن شکوفایی و کشف استعدادهای ورزشی این منطقه خبر داد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386