شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 06:39 ق ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

تراکتورسازی در روزی که مستحق شکست نبود با ضربات پنالتی از جام حذفی کنار رفت.

 

تراکتورسازی تبریز با شکست در ضربات پنالتی از دور جام حذفی کنار رفت تا یکی از مدعیان این تورنمنت خیلی زود با این جام خداحافظی کند.


قرمزهای تبریزی که شانس زیادی برای کسب برد در 90 دقیقه داشتند، برتری 3 بر یک را با تساوی سه بر سه عوض کردند و نتوانستند در جریان بازی کار را تمام کنند تا به این ترتیب ضربات پنالتی برنده این دیدار را مشخص کند.


تراکتوری ها البته بعد از اخراج شجاعی و درگیری دژاگه روی نیمکت تمرکز کافی در زمین مسابقه و به ویژه در ضربات پنالتی را نداشتند و چهره بازیکنان این تیم در ضربات پنالتی به خوبی این موضوع را نشان می دهد؛ تلاش های محمد طیبی نیز برای ریکاوری روحی بازیکنان البته موثر نبود تا تراکتورسازی در ضربات پنالتی و قبل از سوت پایان بازی، چهره یک لشگر شکست خورده را داشته باشد.


نمایش تراکتورسازی در آبادان البته به اندازه ای در جریان 90 دقیقه خوب بود که این تیم می توانست برنده زمین را ترک کند اما شرایط مسابقه به شکلی پیش رفت که تراکتور این برد با ارزش و بزرگ را در خارج از خانه از دست داد تا حذف شده زودهنگام جام حذفی باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386