پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 05:30 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 156

 مشاور مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز گفت: تیم های خوب و مطرحی در جام جهانی کوچک کویت حضور دارند.

حسین شمس  افزود: به غیر از نمایندگان اسپانیا و ایران، سایر تیم های حاضر در رقابت های جام جهانی کوچک، قهرمانان لیگ های کشورهای خود هستند.
وی گفت: اولین دوره این رقابت ها با حضور 16 تیم از 15 کشور در کویت برگزار می شود و فقط میزبان با دو تیم در این رقابت ها حضور دارد.
وی اضافه کرد: به غیر از دو تیم سانتیاگو اسپانیا و دبیری ایران که تیم های چهارم لیگ کشورهای خود هستند، سایر نمایندگان حاضر به عنوان نخست و قهرمانی لیگ فوتسال کشورشان دست یافته اند از این رو سطح رقابت ها بسیار بالا خواهد بود.
شمس گفت: این رقابت های زیرنظر AFC، فیفا و فدراسیون فوتبال کویت برگزار می شود و قرار است از سال آینده با همکاری فیفا و با جوایز نقدی بالاتری انجام شود.
وی افزود: هزینه مراسم گشایش این رقابت ها سه میلیون و 600 هزار دلار برآورد شده است و 200 هزار دلار نیز جوایز نقدی تیم های اول تا چهارم است که یکصد هزار دلار آن به تیم قهرمان تعلق می گیرد.
شمس خاطرنشان کرد: تمام هزینه های رفت و برگشت و اقامت، توسط میزبان رقابت ها تامین شده و برای هر تیم 300 میلیون تومان هزینه در نظر گرفته شده است.
تیم فوتسال دبیری تبریز که در این رقابت ها حضور دارد در گروه 3 با تیم های السد قطر، القادسیه کویت و کولونیال پاراگوئه رقابت خواهد کرد.
این رقابت ها همزمان با ماه رمضان در کویت برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386