یکشنبه, 30 شهریور 1399 ساعت 09:55 ب ظ - 09(Sep) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1573

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در تشریح وضعیت تمرینی تیمش گفت: متاسفانه زمان زیادی را از دست داده‌ایم و نتوانسته ایم آنگونه که باید تمرین و بازی دوستانه داشته باشیم.

"غلامرضا باغ‌آبادی" در ارتباط تلفنی با برنامه موج فوتبال گفت: امیدواریم با حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد بتوانیم ضمن کسب نتایج قابل قبول، تیم را تا نیم فصل به آمادگی مطلوب برسانیم. تمرینات تیم فوتبال ماشین سازی آغاز شده است و تاکنون برای حضور در این تیم از 80 تست گرفته شده است.
وی اضافه کرد: متاسفانه زمان زیادی را از دست داده‌ایم و نتوانسته ایم آنگونه که باید تمرین و بازی دوستانه داشته باشیم، امیدواریم با حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد بتوانیم ضمن کسب نتایج قابل قبول، تیم را تا نیم فصل به آمادگی مطلوب برسانیم.
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز ضمن انتقاد از وضعیت فعلی تیم ریشه دار ماشین سازی، یادآور شد: وضعیت فعلی قدیمی‌ترین تیم آذربایجان نباید اینگونه باشد، حمایت مالی شهرداری قابل تقدیر است ولی این اقدامات یک تسکین موقتی است؛ باید مسئولان استان تلاش خود را انجام دهند تا این تیم بتواند از مشکلاتی که درگیرش است خارج شود و بتواند جایگاه واقعی خود را به عنوان یکی از باقدمت ترین تیم های کشور کسب کند.
باغ‌آبادی همچنین با اعلام اینکه بودجه تعیین شده برای تیم ماشین سازی کافی نمی‌باشد، بیان داشت: معتقدم بودجه‌ای که برای این تیم تعیین شده است کافی نمی باشد و هزینه‌ها بسیار نجومی و گزاف می باشند، ضمن تشکر مجدد از شهردار و شورای شهر،  تقاضا دارم برای کسب نتیجه خوب در این خصوص تجدید نظر فرمایند.
وی همچنین به لزوم داشتن یک زمین تمرینی ثابت و استاندارد تاکید کرد و افزود: نام کارخانه ماشین سازی روی این تیم هست و نباید مسئولان این کارخانه برای استفاده از زمین تمرینی این تیم بهانه تراشی کنند و مجوز انجام تمرینات در آن زمین را بدهند. آناج

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386