پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 10:58 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

imageسرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز با اشاره به اینکه در بین 17 تیم حاضر در لیگ دسته اول فوتبال کشور کم هزینه ترین تیم محسوب می شویم گفت: با این وضعیت، برد شیرین سه بر صفر مقابل تیم متمول مس به دست آمده است.

image

سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز با اشاره به اینکه در بین 17 تیم حاضر در لیگ دسته اول فوتبال کشور کم هزینه ترین تیم محسوب می شویم گفت: با این وضعیت، برد شیرین سه بر صفر مقابل تیم متمول مس رفسنجان به دست آمده است.

به گزارش آی نیوز، احد میرزایی، با اشاره به اینکه شهرداری تبریز به جوانان بومی خود افتخار می کند اظهار کرد: بازی بسیار خوبی برابر میزبان خود انجام دادیم و خدا را شکر مزد زحمات و بازی خوب خود را گرفتیم و صاحب سه گل و سه امتیاز شیرین شدیم.

وی ادامه داد: این پیروزی حاصل تلاش کادرفنی، سرپرستی، اجرایی، پزشکی، بازیکنان، تدارکات و پشتیبانی بود اما من از طرف کل مجموعه تیم این پیروزی را به آقای دکتر رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز تقدیم میکنم. کسی که دلسوزترین فرد برای ورزش تبریز است و در ادامه حیات تیم فوتبال شهرداری تبریز بیشترین تلاش و ازخودگذشتگی را متحمل شده است.

میرزایی گفت: اگر امروز این سه امتیاز شیرین و مهم توسط تنها تیم تبریزی حاضر در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور کسب و دل فوتبالدوستان شهر شاد شد، در سایه درایت و پیگیری شبانه روزی مجموعه مدیریتی باشگاه بوده و حالا ما این امید را داریم که با انگیزه و روحیه بالایی به بازی های آینده فکر کنیم.

وی گفت: شهرداری تبریز تیمی جوان و صد در صد بومی دارد و کم هزینه ترین تیم فوتبال حاضر در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور است اما با این حال دارای نیروی جوانی و تعصب فراوان است و این فاکتورها بزرگترین دارایی این تیم محسوب می شود.

گفتنی است تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور امروز شنبه در رفسنجان با سه گل مهدی قریشی، فرشاد بیابانی و دانا نقشبندی میزبان خود تیم مس را با شکست مواجه کرد و با سه امتیاز به تبریز بازگشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386