یکشنبه, 30 شهریور 1399 ساعت 09:15 ب ظ - 09(Sep) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1585

پیشکسوت فوتبال تبریز گفت: تیم های تبریزی تبریزی در حال حاضر توجه چندانی به پشتوانه سازی و تیم های پایه ندارند.

مجید اقدم گفت: ماشین سازی و تراکتورسازی تبریز دو قطب فوتبال تبریز هستند و رقابت این دو تیم همواره باعث اوج گرفتن فوتبال تبریز بوده است. هرچند اکنون ماشین سازی از دوران اوج خود بسیار فاصله گرفته است.

عضو هئیت مدیره باشگاه ماشین سازی تبریز افزود: هرچند ماشین سازی تبریز در سالیان اخیر در سایه عدم مدیریت صحیح مدیران نالایق و بی توجهی مسئولان روزگار بدی را سپری نموده است اما در صورت توجه خیلی زود می تواند دوباره احیا شود. در صورت احیای ماشین سازی باز هم رقابت این دو شور و شعف فوتبال تبریز و در کل نشاط اجتماعی تبریز را صد چندان می کند.

اقدم افزود: خوشبختانه تیم تراکتورسازی تبریز در سالیان اخیر در سایه حمایت مسئولان و مدیریت صحیح از یک سو و حمایت قاطع فوتبال دوستان تبریزی از سوی دیگر در شرایط آرمانی خود به سر می برد که برای تداوم این شرایط  باید تلاش شود.

عضو هئیت مدیره باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: متاسفانه  10 -15 سال اخیر تیم ها به پشتوانه سازی اهمیت چندانی نمی دهند و ترجیح می دهند با هزینه مبالغ هنگفت از جاهای دیگر بازیکن بیاورند که این مسئله به فوتبال تبریز ضربه زده است.

وی افزود: فوتبال یک صنعت است و چهارچوب ها و اقتضائات خود را دارد اما تمام شهرهایی که فوتبالی بوده اند توجه ویژه ای به استعدادهای محلی می شود.

مجید اقدم افزود: شهرداری تبریز در چند مدت اخیر با توسعه میدان های فوتبال بخصوص زمینهای چمن مصنوعی در محلات مختلف گام بسیار ارزشمندی برای کشف، پرورش و فعالیت  استعدادهای فوتبالی تبریز برداشته است که جای تقدیر دارد.

اقدم در پایان اظهار داشت: موفقیت فوتبال تبریز موفقیت فوتبال کشور را در پی دارد زیرا تبریز مهد فوتبال ایران بوده است و آمارها نشان می دهد زمانی که بیشترین تعداد تبریزی ها و آذربایجانی ها در تیم ملی بودند این تیم بهترین نتایج را بدست آورده است.

اقدم با اشاره به اقدام شهرداری تبریز در تبدیل تمامی زمین های خاکی تبریز به چمن مصنوعی گفت: شهردار تبریز یک فرد ورزش دوست و علاقه مند به فوتبال آذربایجان است که همواره توجه ویژه ای به فوتبال بخصوص استعدادهای فوتبال تبریز داشته است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386