پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 10:37 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1597

حسین فرکی بعد از تساوی تیمش با تراکتورسازی تبریز گفت:بازی را طوری آغاز کردیم که گل نخوریم و این اتفاق در نیمه اول هم افتاد. البته نمی‌خواهم بگویم قصد ما دفاع کردن بود ولی از آنجایی که در بازی های قبلی روی غافلگیری گل خورده بودیم به بازیکنانم گفتم اگر  می‌ خواهید ببرید باید اول گل نخورید.

حسين فرکي سرمربي سپاهان در پايان بازي مقابل تراکتور از نمايش شاگردان ابراز رضايت کرد.

از ورزشگاه یادگار امام، فرکی تاکید کرد که بازیکنان تیمش مو به مو دستوراتی که او به آنها داده بود را انجام دادند.

بازیکنان به دستوراتم عمل کردند

بازی را طوری آغاز کردیم که گل نخوریم و این اتفاق در نیمه اول هم افتاد. البته نمی‌خواهم بگویم قصد ما دفاع کردن بود ولی از آنجایی که در بازی های قبلی روی غافلگیری گل خورده بودیم به بازیکنانم گفتم اگر  می‌ خواهید ببرید باید اول گل نخورید. به برنامه ای که  می‌ خواستم رسیدم و نیمه اول را صفر ـ صفر تمام کردیم. در نیمه دوم با حملاتی که داشتیم گل زدیم. اینکه تراکتور بخواهد جبران کند طبیعی است ولی سپاهان هم باید مانند آنها در ضدحملات زهردار باشد. به نظر من 2 تیم در نیمه دوم بهتر بازی کردند.

جزو سه تیم بالای جدول  می‌ شویم

من امیدوارم در بازی های آینده بازیکنانم خودشان را با تفکرات و برنامه من وقف دهند. بازیکنان باید روان تر در زمین کار کنند ولی در مجموع از شاگردانم راضی هستم. فکر  می‌ کنم با کسب امتیاز در بازی های بعدی یکی از سه تیم بالای جدول در پایان فصل باشیم.

حمودی را نداشته باشیم لطمه  می‌خوریم

ما باید در هر پست 2 بازیکن داشته باشیم، به غیر از پست دروازه‌بان که باید سه، چهار نفر در تیم تمرین کنند. اگر بحث سربازی ها حل نشود و ما در بازی های آینده علی حمودی را در اختیار نداشته باشیم مطمئنا ضربه  می‌ خوریم و باید تیم را تقویت کنیم.

تراکتور ـ سپاهان الگو هستند

تراکتور و سپاهان الگوهای خوبی برای فوتبال کشور هستند چون هر دو تیم تماشاگر فهیم و خوبی دارند. امیدوارم تمام بازی های لیگ مانند امروز خوب باشد و هیچ حاشیه ایی نداشته باشیم.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386