شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 07:23 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

imageمدیر سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان گفت: نیروهای داوطلب بخش بزرگی از برگزاری تورنمنت های معتبر دنیا را به عهده می گیرند.

image

مدیر سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان گفت: نیروهای داوطلب بخش بزرگی از برگزاری تورنمنت های معتبر دنیا را به عهده می گیرند.

به گزارش آی نیوز، ایوب بهتاج در جلسه امروز کمیته های برگزاری و نیروهای داوطلب همکاری در سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: در تمامی مسابقات و رویدادهای ورزشی از جمله المپیک، نیروهای داوطلب بخش بزرگی از مسئولیت ها و کارهای اجرایی را به عهده می گیرند و تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان نیز از این قائده مستثنی نیست.

وی ادامه داد: نیروهای داوطلب با توجه به اینکه خودشان برای همکاری در رویدادهای ورزشی ابراز علاقه می کنند و پای کار می آیند، بعضا بسیار فعال تر و با انگیزه تر از دیگر نفرات کار می کنند.

مدیر تور سی و سوم در ادامه به لزوم رعایت نظم و همکاری بین نیروهای داوطلب و دیگر اعضای برگزاری تور اشاره کرد و گفت: یکی از فاکتورهای مهمی که ناظران و نماینده های اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به آن اهمیت و امتیاز می دهند، بحث مدیریت تور و نظم برگزاری است که امیدواریم با احساس مسئولیت همه اعضای ستاد برگزاری، بتوانیم دوره سی و سوم تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.

وی با اشاره به اسامی تیم های حاضر در این دوره از تور، یادآور شد: تیم های ملی جمهوری اسلامی ایران، شهرداری تبریز، گون آی تبریز، پیشگامان کویر یزد و دی اف تی ایران به همراه تیم های اسپارتاپراگ جمهوری چک، بایک آلمان، استیکی تکنوراما لیتوانی، تارتلتتو ایسورکس بلژیک، سینرژی باکو آذربایجان، وینو کیا موتورز قزاقستان، آلکتو هلند و تیم ملی روسیه تیم های حاضر در تور سی و سوم هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386