شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 05:56 ق ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1632

محسن دلیر امروز آنچنان جانانه بازی کرد که دیگر پس از این منتقدین دو سه مصاحبه او هم به نقش تاثیر گذار او در تراکتورسازی اعتراف خواهند کرد.

 

گل سه امتیازی او به تیم مجید جلالی علاوه بر آوردن 3 امتیاز شیرین خارج از خانه انتقامی بود از استاد جلالی که یک فصل تمام محسن دلیر را نیمکت نشین کرده بود.

محسن دلیر از بازیکنان نسل جدید فوتبال آذربایجان است. اگر کمی خودباوری داشته باشیم و 1% احترام و عزتی که به برخی مربیان و بازیکنان بی کیفیت اما پر سروصدای دیگر را به این جوان محجوب آرام و سربزیر و بازیکنان و مربیان امثال وی قائل شویم آنگاه متوجه خواهیم شد که او با جان و دل برای تیم شهرش بازی می کند.

محسن دلیر امروز گل سه امتیازی زد تا حاشیه سازان کمی به فکر فرو بروند که چرا هیچ وقت برای بازیکنان غیربومی حاشیه درست نمی کنند ولی برای بازیکنی مثل محسن دلیر این حاشیه ها را بوجود می آورند.

دیدگاه‌ها  

محسن
/ # محسن 1393-07-16 02:50
کاش این ساده لوح هیچ گلی نمی زد و اون گندو تو برنامه ی 90 بالا نمی آورد مثل این بابا دوستی خاله خرسه است این ساده لوح زهروشو به تیراختور و آذربایجان با اون صحبتهای احمقا نه اش در برنامه ی مغرض 90ریخت سری به سایتهای طرفداری بزنید می بینید که همه از دست این آدم ناراحتند ! طرفداری بی دلیل شماها هم از این آدم باعث این کارا شد ! چرا تو باشگاه تیراختور روی بازیکنان کار فرهنگی نمیشه چرا به اینا گفته نمیشه که تراختور چه تیم بزرگی است و بازیکن موقع مصاحبه نباید با سخنان مغرض یا ساده لوحانه اش احساسات 30-40 ملیون طرفدار تیراختور راجریحه دار کند چرا جغرافیای آذربایجان به بازیکنان آموخته نمیشه چرا یاد داده نمیشه که تراختور همه جا طرفدار داره اصلا چرا مسئولان تیم بازیکن را به بعضی برنامه های مغرض می فرستند و چراهای دیگه !این آدم بدجوری طرفدارها را ناراحت کرده!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386