شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 01:55 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1659

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: تيم ما در اين هفته‌ها شرايط خوبي داشته است و مي‌خواهيم در صدر جدول در سرجايمان محکم بايستيم.

رسول خطیبی در مورد دور جدید تراکتورسازی و اردوی این تیم در تهران گفت: بعد از اتمام بازی مقابل سایپا با وجود اینکه دو روز به بازیکنان استراحت داده بودیم بچه‌ها خواهش کردند که به استراحت آنها دو روز افزوده شود، آنها می‌گفتند خیلی وقت است خانواده‌شان را ندیدند و به همین خاطر تمرینات را چهار روز تعطیل کردند.
به گزارش فارس، وی افزود:‌ کارمان را از امروز با قدرت ادامه می‌دهیم و چهار هفته تا پایان نیم‌فصل زمان باقیمانده است و هر روز در دو نوبت صبح و عصر در تهران تمرین می‌کنیم. تمرینات صبح ما اختصاص به بدنسازی و تمرینات عصرمان اختصاص به کارهای تاکتیکی دارد.
سرمربی تراکتورسازی در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا این تیم می‌تواند روند خود را ادامه دهد، تأکید کرد: چرا نتوانیم به روند صدرنشینی‌مان ادامه دهیم؟ ما پتانسیل قهرمانی را داریم و با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم. بازیکنان تیم تلاش کردند و با زحمتی که کشیدند توانستند تیم را به صدر برسانند. حالا می‌خواهیم محکم در جایگاهمان باقی بمانیم و بازیکنان به این باور رسیده‌اند که می‌توانیم در ادامه هم روند خوبی داشته باشیم.
خطیبی در رابطه با اینکه آیا برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تیم را در نیم‌فصل تقویت می‌کنند تصریح کرد: تا به حال هیچ فکری در این خصوص نکردم و تمام تمرکزم به بازی مقابل پیکان است. تمرکزم را روی بازی‌های تیم گذاشته‌ام و تا نیم‌فصل به این مسئله فکر نمی‌کنم. در آینده زمان برای فکر کردن به این موضوع هست اما حالا تمرکزمان روی ادامه مسابقات است و می‌خواهیم به حضورمان در صدر جدول تداوم ببخشیم.
خطیبی در مورد فرا رسیدن فصل سرما و اینکه این تیم سال قبل از این مسئله متضرر شد و آیا فکری برای شرایط تمرینی تیم در زمستان کرده‌اند، ‌گفت: به هر حال تبریز شهر سردسیری است ما باید با این مسئله مقابله کنیم و این شرایطی است که هرساله وجود دارد.
سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا تمامی بازیکنان در اردو حاضر شدند، اظهار داشت: تعدادی از بازیکنان ما در تیم ملی جوانان و تعدادی هم در تیم ملی امید هستند. یکی دو نفر هم به دلیل سرماخوردگی در هتل استراحت می‌کنند. تمامی مسائل با کادر فنی هماهنگ می‌شود و از این بابت هیچ مشکلی نیست.

 

 

 

دیدگاه‌ها  

توحید
/ # توحید 1393-07-19 08:15
تعصب وغیرت رسول جان باعث این موفقیعت بوده وهوادارن این کار باارزش این تیم را تحسین می کنند.
یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختوری
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386