پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 09:53 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 171

آی نیوز: رحمان یاوران رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتور سازی با اشاره به عدم انتخاب کانون هواداران تراکتورسازی به عنوان کانون برتر در کشور این را ظلم به تراکتورسازی دانسته است.

 

در اینکه باید تیم تراکتورسازی در برنامه انتخاب بهترین های لیگ برتر مورد بی مهری قرار گرفته حرفی نیست اما ذکر چند نکته در مورد باشگاه محبوب و مردمی تراکتورسازی و کانون هواداران انتصابی آن بی مورد نیست.

آقای یاوران نمی دانیم شما با کدام کارنامه درخشان انتظار دارید که کانون هواداران تراکتورسازی بهترین کانون انتخاب شود. اشتباه نکنید این هواداران تراکتورسازی هستند که به حق بهترین هواداران ایران از نظر رعایت شئونات اخلاقی، تعصب اخلاق مدارانه به تیم و حمایت از تیم خودشان و.. هستند و نه کانون

بزرگترین کاری که کانون هواداران تراکتور سازی انجام  داده است تقلیل تعداد هواداران تراکتورسازی از 70هزار نفر در بازیهای معمولی به 700 نفر در بازیهای آسیایی بوده است.

این نکته را باید به خاطر داشته باشیم که مهمترین وظیفه کانون هواداران جذب، ساماندهی و سازماندهی هواداران است و افزایش تعداد هواداران اگر اتفاق می افتاد این کانون موفق می بود.

اصولا کانون هواداران به عنوان یک نهاد مردمی باید انتخابی و دارای هئیت مدیره و تشکیلات منسجم و منظم باشد و کانونی که تصمیمات آن یک نفره گرفته می شود و یا مجری صرف سیاست های باشگاه و مدیران باشد کانون نیست.

کانون هواداران یک نهاد ناظر بر عملکرد مدیران، مسئولان بازیکنان و هواداران است و باید این نکته را در نظر داشت که هرگونه وابستگی مالی و یا سازمانی کانون به مدیرعامل و یا باشگاه در بزنگاههایی که باشگاه نیاز به یک ناظر برای سنجش میزان عملکرد درست یا نادرست مدیریت باشگاه  دارد کانون را به یک مرکز منفعل یا مضرر به صلاح و مصلحت تیم تبدیل نماید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386