جمعه, 04 مهر 1399 ساعت 12:32 ق ظ - 09(Sep) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1713

 مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز از پرداخت قسمتی از قرارداد بازیکنان تیم ماشین سازی تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، عیسی اکبرزاده با اعلام این مطلب گفت: طی روزهای گذشته 35 درصد از قراردادهای بازیکنان و کادر فنی تیم ماشین سازی تبریز پرداخت شد.
اکبرزاده افزود: در حال حاضر بازیکنان ماشین سازی تمرینات منظم و خوبی را در تبریز پشت سر گذاشته اند و امیدواریم در بازی پیش رو با کسب سه امتیاز بازی هواداران تیم ماشین سازی تبریز را خوشحال نمایند.
وی با اعلام اینکه تیم ماشین سازی تبریز فرصت آماده سازی پیش از فصل را نداشته است گفت: ما خیلی دیر کارمان را شروع کردیم و تیم بدون انجام یک بازی تدارکاتی و دوستانه پا به میدان مسابقات گذاشته است اما با این حال به این تیم کاملا امیدواریم و وضعیت تیم روز به روز بهتر خواهد شد.
مدیر عامل باشگاه ماشین سازی در پایان گفت: در اولین هفته لیگ دو بیش از 5 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند که حضور این تعداد هوادار در اولین بازی تیم ماشین سازی برای ما امیدوار کننده بود.
وی با تصریح بر این نکته که تیم ماشین سازی دهها هزار هوادار در تبریز سایر شهرهای شمالغرب کشور دارد گفت: طرفداران ماشین سازی اغلب بیش از سه دهه تماشاگر و طرفدار این تیم بوده اند و فوتبال را می فهمند. حضور ده – بیست برابری آنان نسبت به سال گذشته در ورزشگاه نشانگر این نکته است که آنها به تغییرات روی داده در باشگاه ماشین سازی تبریز کاملا امیدوار هستند.
اکبرزاده در پایان گفت: از هواداران ماشین سازی انتظار داریم همانند بازی هفته اول در ورزشگاه حضور یافته و تیم خود را حمایت کنند تا سه امتیاز این بازی خانگی را از آن خود کنیم.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386