شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 05:54 ق ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 172

آی نیوز: با حضور مسئولان هئیت فوتبال، اداره کل ورزش و جوانان و استانداری جلسه مشترک مسؤولان استان در خصوص ماشین سازی تبریز برگزار شد.

 

به گزارش آی نیوز به نقل از روابط عمومی هئیت فوتبال آذربایجان شرقی در این جلسه که در محل استانداری آذربایجان شرقی برگزار گردید مقرر شد هیأت فوتبال استان اسپانسر جدیدی را برای مدیریت تیم ماشین سازی مشخص و تعیین نموده و مسؤولیت و مدیریت تیم را برعهده اسپانسر جدید قرار دهد.

به منظور رسیدگی به مشکلات بوجود آمده در ارتباط با تیم فوتبال ماشین سازی تبریز و چگونگی مدیریت آن جلسه ای با حضور مسؤولین ذیربط استان در استانداری تشکیل و مقرر گردید جهت ادامه حیات و حضور فعالانه و مجدد تیم ماشین سازی تبریز  با حفظ سهمیه در استان، هیأت فوتبال استان اسپانسر جدیدی را مشخص و تعیین نموده و مسؤولیت و مدیریت تیم را برعهده اسپانسر جدید قرار دهد.

ضمنا بدینوسیله هیأت فوتبال استان اعلام می نماید اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در حوزه فوتبال  می توانند درخواست های خود را در این خصوص با مراجعه به هیأت فوتبال استان و جهت مذاکره و دریافت شرایط و نحوه واگذاری ارائه نمایند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386