پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 06:44 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

 

 

منصور ابراهیم‌زاده بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: به بازیکنانم خدا قوت می‌گویم که نکاتی را که گوشزد کرده بودیم در زمین اجرا کردند.

 

 سرمربی پیکان افزود: تراکتورسازی تیمی که برای خیلی از تیم‌ها مشکل ساز بوده را در خانه خود مغلوب کردیم. ناگفته نماند که تراکتورسازی‌ هم خیلی خوب کار کرد.

وی افزود: تمام روزنه‌های تراکتورسازی را یکی بعد از دیگری بستیم و در خط حمله این تیم به جز یکی دو موقعیت خطرناک کار خاصی از پیش نبردند. امروز محسن دلیر و سامان نریمان جهان کار خاصی نکردند. قبل از همه این صحبت‌های فنی می‌خواهم به شما آذربایجانی‌ها و اهالی تبریز عزیز بگویم در حالیکه همیشه از آذربایجان تعریف می‌کردم امروز گلایه می کنم چراکه مهدی رحمتی بازیکنی نبود که آنقدر ناسزا بشنود مگر او چه کرده بود که در پایان بازی اینگونه مورد اهانت قرار گرفت. فوتبال ورزشی نشاط آور است این درست نیست که به خانواده بازیکن ناسزا گفته شود آن هم به رحمتی که نمی‌توان امروز از او به خاطر بروز رفتاری اعتراض کرد.

ابراهیم‌زاده خاطرنشان کرد: تصور می کنم امروز داور به خاطر عدم پخش بازی دچار مشکل شد. داور امروز خوب کار نکرد و حتی کارتش به زمین افتاد مثل سربازی که کلاهش پائین می‌افتد این باید رفع شود. در فوتبالی که ما داریم این مسئله خوب نیست و تمام ضرر را هوادارانی می‌بینند که نمی‌توانند در ورزشگاه حاضر شوند. خیلی ها را می‌شناسم که در همین آذربایجان تشنه دیدن بازی تراکتورسازی هستند.

سرمربی پیکان خاطرنشان کرد: اگر تعطیلات لیگ به برخی تیم‌ها ضرر زد به ما سود رساند و توانستیم نقاط ضعف خود را برطرف کنیم. ناگفته نماند که امروز نه هوادار و نه تیم تراکتورسازی فکر نمی‌کرد که مقابل پیکان نتیجه نگیرد این کار بزرگ را بازیکنان ما به خوبی انجام دادند و امیدوارم بتوانیم در ادامه لیگ بهتر از این کار کنیم.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386