شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 04:15 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 174

آی نیوز: معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از انتشار فراخوان آگهی برگزاری انتخابات هیئت فوتبال آذربایجان شرقی طی دو روز آینده خبر داد.

 

اکبر فرج الهی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری آی نیوز اظهار داشت: با توجه به اتمام دوره چهارساله فعالیت هئیت فوتبال آذربایجان شرقی با استعلامی که از فدراسیون فوتبال به عمل آمد با ابلاغ فدراسیون فوتبال  طی دو روز آینده آگهی فراخوان انتخابات هئیت فوتبال آذربایجان شرقی در روزنامه های محلی و همپنین محل اداره کل ورزش و جوانان انتشار خواهد یافت.

لازم به یاد آوری است با توجه به اینکه در تبصره 2 ماده هفت اساسنامه هیئت فوتبال تصریح شده است که اداره کل ورزش و جوانان موظف است 45 روز قبل از برگزاری انتخابات مراتب را از طریق روزنامه های محلی و نیز آگهی نصب شده در اداره کل ورزش و جوانان به اطلاع عموم برساند پیش بینی می شود با انتشار آگهی این انتخابات طی دو روز آینده، انتخابات هیئت فوتبال تا دهم شهریور ماه برگزار گردد.

بر اساس آیین نامه هیئت های ورزشی انتخاب رئیس هئیت فوتبال از میان نامزدهایی خواهد بود که فرم مخصوص را از اداره کل ورزش و جوانان دریافت کرده و پس از تکمیل در موعد مقرر به اداره کل ورزش و جوانان تسلیم کرده باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386