شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 04:46 ق ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1766

 عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تیم ماشین سازی قدیمی ترین تیم و برند اصلی فوتبال تبریز است که در نتیجه ندانم کاری مدیران غیرفوتبالی کارخانه بدین حال و روز افتاده است.

 مهندس داود امیرحقیان با اعلام این مطلب اظهار داشت: شورای شهر و شهرداری تبریز حمایت از ورزش را وظیفه خود می داند و در برهه های مختلف از تیم ها بخصوص تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز حمایت کرده است و اکنون نیز با تمام توان از قدیمی ترین تیم فوتبال تبریز حمایت می کند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اعلام اینکه بازیهای تیم ماشین سازی تبریز را از زمان مسابقات تخت جمشید تعقیب می نمود گفت: تیم ماشین سازی تیم ریشه دار، مردمی و پر افتخاری است که همه وظیفه داریم از آن حمایت کنیم.

وی در خصوص انتقال امتیاز باشگاه ماشین سازی به شهرداری تبریز گفت: من به شدت از این طرح حمایت می کنم ولی حرف من این است که این کار به صورت شسته و رفته صورت بگیرد تا خدای نکرده دچار اشکالات قانونی نشویم.

وی خاطر نشان کرد: انتظار ما حضور ماشین سازی تبریز در لیگ برتر است و این تیم با نیم قرن قدمت شایسته نیست که در لیگ دسته دو کشور فعالیت کند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386