پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 04:36 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1778

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اوج گیری دوباره و بازگشت تیم ماشین سازی تبریز به دوران اوج خود خواسته همه مسئولان استانی است.

 دکتر علی شیاری اظهار داشت: خوشبختانه مشکلات قبلی تیم ماشین سازی تبریز با انتقال آن به شهرداری رفته رفته از بین خواهد رفت و انتظار به جای هواداران و شهروندان تبریزی از اعضای شورا و شهردار کلانشهر تبریز در خصوص حل ریشه ای مشکلات این تیم محقق خواهد شد.

وی با اعلام اینکه ماشین سازی از پرهوادارترین و ریشه دارترین تیم های کشور می باشد گفت: در حقیقت این تیم یکی از دو قطب بزرگ فوتبال منطقه شمالغرب کشور می باشد که در اثر برخی بی مبالاتی ها به این وضعیت گرفتار شده است .

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: همه ما از این تیم باسابقه حمایت می کنیم و برای اوج گیری دوباره آن باید قدم جلو بگذاریم.

دکتر شیاری با اعلام اینکه ماشین سازی تبریز متعلق به تک تک شهروندان تبریزی است و وظیفه همه ماست که از این تیم باسابقه حمایت بکنیم گفت: باید بدهی های گذشته این تیم شفاف سازی و پرداخت گردد تا مدیریت جدید این تیم بدون دغدغه فقط به فکر حضور در مسابقات و تقویت تیم باشد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای اسلامی شهر تبریز از مدیریت باشگاه و کادر فنی این تیم با تمام توان حمایت می کند و امیدواریم این تیم در طی یکی دوسال خود را به سطح اول فوتبال کشور برساند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386