جمعه, 04 مهر 1399 ساعت 12:46 ق ظ - 09(Sep) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1779

رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی گفت: حمایت از تیم ماشین سازی تبریز وظیفه تمامی مسئولان ذیربط بخصوص شورای اسلامی و شهرداری تبریز می باشد.

دکتر احتشام حاجی پور در خصوص تیم ماشین سازی تبریز گفت: از نظر بنده انتقال مالکیت تیم ماشین سازی به مجموعه شهرداری باید صورت گیرد و بنده نیز مانند سایر همکارانم در شورای شهر موافق حمایت و مدیریت شهرداری بر تیم ماشین سازی هستم.
عضو شورای اسلامی اظهار داشت: چند ده هزار هوادارماشین سازی و دهها هزار فوتبال دوست تبریزی شهروندان تبریز هستند و باید به انتظار به حق آنان در خصوص حمایت از قدیمی ترین تیم تبریز پاسخ مناسبی بدهیم.
دکتر حاجی پور با اشاره به اینکه تلاش ما بازگشت دوباره این تیم به سطح اول فوتبال تبریز و حل ریشه ای مشکلات تیم می باشد گفت: با انتقال تیم ماشین سازی به شهرداری تبریز باید مشکلات قبلی هم از نظر مالی و هم از نظر امکانات رفع گردیده و امکانات سخت افزاری مناسبی در اختیار باشگاه قرار گیرد.
وی در ادامه اظهار داشت: در زمان مالکیت قبلی تیم ماشین سازی تبریز شهرداری تبریز مغازه ای با تصویب شورای اسلامی شهر به این باشگاه تحویل داده شده بود که باید وضعیت آن مغازه مشخص شود.
دکتر حاجی پور با اشاره به اجرای بیش از 500 پروژه عمرانی، خدماتی و فضای سبز در کل شهر تبریز در سال جاری توسط شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز امسال عملکرد موفق و درخشانی داشته است و این روند باید در سال آینده نیز تداوم داشته باشد.
حاجی پور در پایان با اشاره به اینکه بودجه سال 94 شهرداری تبریز باید با محوریت نگاه متوازن به برنامه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و سلامت شهروندان نوشته شود اظهار داشت: توجه به ورزش باید با رویکرد ایجاد نشاط اجتماعی از یک سو و ترویج فرهنگ ورزش در بین شهروندان باید جایگاه متمایز و مشخصی در بودجه سال آینده شهرداری تبریز داشته باشد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386