شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 06:23 ق ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1797

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای ورزش شهرداری تبریز زمانی که بحث حمایت از تیم ماشین سازی تبریز را مورد بررسی قرار داد بنده یکی از مدافعان اصلی این طرح بودم و اکنون نیز از این طرح حمایت می کنم.

 

سردار محمد حسین جعفری اظهار داشت: هواداران ماشین سازی بارها و به بنده مراجعه کرده و خواستار چاره جویی و حل مشکلات ماشین سازی بودند و بنده اعتقاد دارم نباید به خواسته های دهها هزار هوادار این تیم پرطرفدار بی توجه باشیم.

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: ورزش و تیم های ورزشی همانند ماشین سازی و تراکتورسازی مال مردم و متعلق به شهروندان هستند و ما وظیفه داریم که از تیم ماشین سازی حمایت کنیم.

وی گفت: وقتی برخی دوستان در خصوص حمایت از ماشین سازی تبریز اما و اگر می آوردند بنده با دو دلیل گفتم که باید از ماشین سازی تبریز حمایت کنیم: اولا این تیم می تواند بازیکن سازی و فوتبالیست پروری داشته باشد زیرا سابقه این باشگاه نشان می دهد که بازیکنان بسیار بزرگی را تحویل جامعه فوتبال کشور داده است.

وی در تشریح دومین دلیل برای حمایت از تیم ماشین سازی تبریز گفت: احیای باشگاه ماشین سازی می تواند فوتبال آذربایجان را راه بینداز و قطعا این باشگاه از نظر اقتصادی می تواند کاملا درآمد زا باشد حداقل مسئله در خصوص درآمد زا بودن ماشین سازی این است که می توان با پرورش بازیکنان به صدور بازیکن به دیگر شهرها و حتی خارج از کشور پرداخته شود.

عضو شورای شهر تبریز افزود: هدف ما در رابطه با حمایت از ماشین سازی تبریز فقط حضور این تیم در دسته یک و یا لیگ برتر نیست بلکه به امر بازیکن سازی و بالابردن پتانسیل فوتبال تبریز توجه داریم.

وی در پایان سخنانش گفت: لایحه حمایت از ماشین سازی زمانی که در شورا مطرح شود قطعا بنده به عنوان فردی که به صورت حرفه ای در فوتبال حضور داشته ام از تصمیم شورا حمایت خواهم کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386