پنج شنبه, 27 تیر 1398 ساعت 11:20 ق ظ - 07(Jul) 18 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز با نتیجه 2 بر یک به سود صنعت نفت به اتمام رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه خالی از تماشاگر برگزار شد، در دقیقه 17 طالب ریکانی با شوت از پشت محوطه جریمه گل اول بازی را به ثمر رساند. در نیمه دوم و دقیقه 74 روی پاس عالی دژاگه، استوکس توانست با ضربه تمام کننده ای بازی را به تساوی بکشاند. ولی این تساوی دیری نپایید و در دقیقه 76 با دفع ناقص توپ توسط مدافعان تراکتور، رضا جبیره در دهانه دروازه تیم تراکتورسازی صاحب توپ شد و برای تیمش گلزنی کرد. در ادامه این دیدار جذاب و دیدنی تلاش های تراکتوری ها برا زدن گل تساوی ثمری نداشت و این بازی نیز همانند جام حذفی به سود صنعت نفت آبادان به اتمام رسید.

با این شکست تراکتورسازی کماکان با 13 امتیاز در رده هفتم باقی ماند و صنعت نفت با 9 امتیاز در رده یازدهم ایستاد.

تهدید ناظر دیدار به محرومیت چهار جلسه‌ای تیم آبادانی

ناظر دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی، پس از این‌که برخی خبرنگاران نسبت به گلزنی تیم صنعت نفت ابراز خوشحالی کردند، آن‌ها را به اخراج از ورزشگاه محل برگزاری این بازی تهدید کرد. باتوجه به اتفاقاتی که در جریان دیدار نفت‌آبادان و پیکان رخ داد و منجر به ناتمام ماندن آن بازی شد، با دستور موقت کمیته انضباطی، بدون تماشاگر برگزار شد. زمانی که پس از گل اول صنعت نفت آبادان، خبرنگاران به تشویق این تیم پرداختند، جلال مرادی ناظر این دیدار به سمت خبرنگاران آمد و به آن ها اعلام کرد که اگر صدایی از این جایگاه شنیده شود، تمام خبرنگاران را اخراج و به بیرون هدایت خواهد کرد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386