پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 11:00 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1813

شهردار کلانشهر تبریز تقویت و حفظ برند های تبریز را اولویتی اساسی برای مسئولان شهر دانست و در این راستا احیای باشگاه ماشین سازی را احیای یک برند معتبر ورزشی دانست.

دکتر صادق نجفی که برای تماشای دیدار ماشین سازی تبریز و شاهین کیش در ورزشگاه باغشمال حضور یافته بود اظهار داشت: خوشبختانه با حمایت و مدیریتی که مسئولان استان بر تیم تراکتورسازی تبریز داشته اند این تیم در بهترین دوران ورزشی خود به سر می برد.

شهردار تبریز اظهار داشت: از سالیان گذشته مراجعات و درخواستهای مکرر هواداران باشگاه ماشین سازی تبریز مبنی بر حمایت عادلانه از این تیم به دغدغه مسئولان تبدیل شده بود.

وی اظهار داشت: در طول یک سال گذشته هواداران این تیم قدیمی بارها از طریق مراجعه حضوری، ارسال نامه ها و طومارها خواستار حمایت شهرداری از این تیم بودند که با نظر اعضای شورا تصمیم به این کار گرفته شد.

دکتر نجفی تصریح کرد: ماشین سازی تبریز و تراکتورسازی هر دو برند فوتبال تبریز هستند و تیم ماشین سازی با تاریخ درخشان خود توانسته است دهها و صدها فوتبالیست را به فوتبال تبریز و کشور هدیه دهد.

وی گفت: وضعیت این تیم در سالهای گذشته نامناسب و آزاردهنده بود و این وضعیت اصلا در شان این تیم مردمی و با سابقه نبوده است.

شهردار تبریز که در نیمه مسابقه ماشین سازی تبریز و شاهین کیش در رختکن تیم ماشین سازی تبریز حضور یافته بود اظهار داشت: بازیکنان باید بدانند که پیراهن چه تیم بزرگی را به تن کرده اند و ما هم قول می دهیم حمایت جانانه ای از تیم ماشین سازی تبریز داشته باشیم.

شهردار تبریز با اظهار تاسف از برند سوزی در تبریز اظهار داشت: در تمامی دنیا پول های کلانی برای برند سازی و تقویت برندهای موجود هزینه می کنند ولی ما اصلا توجهی به عایدات بزرگی که برندها که فرهنگ ناملموس این شهر می باشند و می توانند برای شهر ها به ارمغان بیاورند نداریم و از این مسئله غافلیم.

دکتر صادق نجفی با اشاره به اینکه اولین ها بودن در بسیاری از مسائل از برندهای تبریز می باشد گفت: اینجا مهد فوتبال ایران است و تیم ماشین سازی جز 5-6 تیم قدیمی فوتبال کشور می باشد که باید در سطح اول فوتبال کشور حضور داشته باشد.

شهردار کلانشهر تبریز در پایان اظهار داشت: دربی تبریز با وجود ماشین سازی و تراکتورسازی معنای واقعی خود را بدست می آورد چون این دو تیم همواره مانند دو برادر و دو بال یک پرنده به رقابت سالم با همدیگر پرداخته اند و اتفاقات مثبت برای فوتبال تبریز در زمان رقابت این دو تیم بدست آمده است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386