دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 04:30 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1824

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز از تقویت تیم ماشین سازی تبریز جهت حضور در ادامه مسابقات لیگ دو خبر داد و گفت: توجه شهردار کلانشهر تبریز به ورزش همگانی همگام با ورزش قهرمانی سلامت شهروندان را افزایش خواهد داد.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، مهندس عیسی اکبر زاده با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم ماشین سازی دیر تحویل داده شد فرصتی برای جذب نفرات مورد نیاز نداشتیم اما به دنبال این هستیم که با جذب نفرات خوب برای تقویت تیم، حضور شایسته ای در ادامه مسابقات داشته باشیم.

اکبرزاده اظهار داشت: با توجه به اینکه لیگ دسته دوم فوتبال در فصل جاری متفاوت تر از سالهای گذشته برگزارمی شود امسال حضور در لیگ دو سخت تر از سالهای گذشته می باشد.

وی ادامه داد: امسال تعداد تیم های حاضر در لیگ دسته دو دو برابر شده است اما این درحالی است که تعداد صعود کنندگان و سهمیه صعود به لیگ یک تغییری نکرده است.

اکبرزاده تاکید کرد: در حقیقت امکان صعود یک تیم از لیگ دو به لیگ یک نسبت به سال گذشته  کمتر شده است و با توجه به عدم افزایش سهمیه صعود بازیهای لیگ دو سخت تر شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: گروه ماشین سازی تبریز گروهی است که بیشتر تیم های آن از جنوب و شمال شرق کشور می باشند و این مسئله باعث شده است که اکثر مسافرت های ماشین سازی دو پروازه باشد که این نیز بر مشکلات افزوده است.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز افزود: از سوی دیگر با توجه به اینکه تیم دیر به ما تحویل داده شده است پاره ای مشکلات نیز از اول فصل گریبانگیر تیم بود که به دنبال رفع آنها می باشیم.

وی با اشاره به پیوستن دو بازیکن جدید به تیم ماشین سازی تبریز افزود: با عقد قرارداد با ناصر سالاری و رسول علیزاده توانستیم قسمتی از مشکلات تیم را رفع کنیم و به دنبال این هستیم که برای تقویت هرچه بیشتر تیم دو سه نفر دیگر مد نظر کادر فنی تیم را به جمع بازیکنان بیفزاییم.

اکبرزاده گفت: حضور دو بازیکن جدید در تیم نتیجه داده است و بازیکنان در بازی گذشته با به نمایش گذاشتن یک بازی شاداب و تماشاگر پسند سه امتیاز بازی را از آن خود نمودند.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی ادامه داد: اولین هدف امسال تلاش برای حفظ تیم در لیگ و هدف ثانویه ما با توجه به نزدیکی امتیاز با صدر جدول تلاش برای صعود به مرحله بعدی مسابقات می باشد.

مهندس اکبرزاده با اشاره به برنامه بازی هفته دهم لیگ دسته دوم کشور و رویارویی دو تیم باسابقه ماشین سازی و صنعت نفت نوین آبادان گفت: تیم صنعت نوین نفت آبادان متعلق به یک باشگاه قدیمی و ریشه دار است که یکی از قطب های فوتبال ایران به شما رمی رود با این حال ما برای برد و کسب سه امتیاز این دیدار خارج از خانه به اهواز می رویم و هدف ما کسب پیروزی می باشد.

اکبرزاده تصریح کرد: شهردار تبریز و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز توجه ویژه ای به امر ورزش بخصوص تیم ریشه دار و قدیمی ماشین دارند که جا دارد در اینجا از توجهات تمامی اعضای شورای شهر و شهردار تبریز تشکر نمایم.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در پایان خاطر نشان کرد: شهردار کلانشهر تبریز همپای توجه به ورزش قهرمانی اهمیت ویژه ای نیز به ورزش همگانی دارد و این توجه ویژه به ورزش همگانی نتایج خود در سلامتی شهروندان را در سالهای آتی نشان خواهد داد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386