شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 05:04 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی از برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان در دو ماه آینده خبر داد.

محمدرضا شروین‌اسبقیان اظهار کرد: ظرف چند روز آینده اطلاعیه انتخابات هیئت فوتبال استان به طور رسمی در نشریات  ابلاغ خواهد شد و متقاضیان می‌توانند با ثبت نام در زمان اعلام شده در این انتخابات شرکت کنند.

وی در مورد اینکه رئیس فعلی هیئت فوتبال استان نمی‌تواند در انتخابات کاندیدا شود، اظهار کرد: در قانون انتخابات هیئت‌های ورزشی ابهاماتی وجود دارد، اما این قضیه در قانون جدید فعلا منتفی است و آقای ششگلانی هم می‌تواند در انتخابات هیئت فوتبال استان کاندیدا شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی در مورد عملکرد هیئت فوتبال استان نیز گفت: به زودی بررسی عملکرد هیئت‌های ورزشی استان به صورت تخصصی آغاز خواهد شد، اما در مورد هیئت فوتبال استان باید بگویم کارهای خوبی توسط این هیئت در فوتبال و فوتسال انجام شده است.

منتظر مصوبه شورای شهر هستیم

اسبقیان در مورد وضعیت تیم‌هایی که با انصراف شهرداری تبریز بلاتکلیف مانده‌اند، گفت: منتظر مصوبه شورای شهر هستیم و در جلسه‌ای هم که با نوین داشتم ایشان صراحتا انصراف شهرداری تبریز را از تیمداری اعلام کرده و تاکید کرد شهرداری آماده کمک به ورزش استان بوده و لایحه‌ای از طرف شهرداری به شورا داده شده که در آن بخشی از هزینه‌های هیئت‌های ورزشی را شهرداری تبریز تامین می‌کند.

وی در مورد والیبال شهرداری تبریز نیز گفت: بخش خصوصی پیگیر  تیمداری در این رشته است و اگر این امکان فراهم نشد، خود هیئت عهده‌دار این تیم خواهد شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386