یکشنبه, 30 شهریور 1399 ساعت 09:43 ب ظ - 09(Sep) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1861

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: حمایت شورا و شهرداری تبریز از ماشین سازی به دلیل قدمت نام و سابقه این تیم قدیمی و باسابقه می باشد و اصلا مسئله تغییر نامی به صورتی که عنوان شد مطرح نیست

 

مهندس عیسی اکبر زاده با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه اینکه باشگاه ماشین سازی تبریز تاریخی ترین باشگاه فوتبال شمالغرب محسوب می شود لذا اهمیت این تیم با نام و برند این تیم عجین می باشد.
وی اظهار داشت: بنابه مصوبه هئیت مدیره باشگاه ماشین سازی و موافقت شهردار کلانشهر تبریز هیچگونه تغییراتی در نام این باشگاه صورت نخواهد پذیرفت و فقط پسوند شهرداری که مالکیت این باشگاه را دار می باشد و تمام هزینه های این تیم از طریق آن پرداخت می گردد در کنار نام قدیمی این باشگاه اضافه خواهد شد که قبلا هم نام جوانان خیر و دبیری در مقاطعی به نام ماشین سازی اضافه شده بود.
اکبرزاده افزود: اعضای هئیت مدیره باشگاه ماشین سازی نفراتی ورزشی و آشنا به سابقه تاریخی فوتبال تبریز و زبده در عالم ورزش و مخصوصا فوتبال می باشند که ریاست آن بر عهده آقای دکتر کوشافر می باشد که از نام آشناها و دلسوختگان و نخبگان باسابقه ورزش استان می باشد و منشا خیر و برکت برای ورزش استان در طول بیش از 50 سال فعالیت در ورزش بود اند
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی با اشاره به اینکه مسئله فوق در این هئیت مدیره مصوب گردیده و بر اساس آن چه که اعلام  شد عمل می شود و بحث تغییر نامی در خصوص ماشین سازی تبریز محلی از اعراب ندارد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه باشگاه ماشین سازی از نظر تشکیلاتی چگونه اداره می شود اظهار کرد: با توجه به اینکه این باشگاه طبق حکم شهردار تبریز مدیرعامل و هئیت مدیره مستقلی دارد لذا با ساختار و ساختمان اداری جداگانه فعالیت دارد و فقط هزینه های این باشگاه از طرف سازمان ورزش شهرداری تبریز تامین می شود.
وی افزود: به دلیل اینکه باشگاه ماشین سازی با نظر مسئولان، اعضای شورا و به لحاظ وضعیت خاص باشگاه به صورت اضطراری به شهرداری تحویل داده شده است و بودجه پیش بینی شده جهت ساختار کلی باشگاه کفایت نمی کرد، به همین خاطر با عنایت شهردار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز فعلا در حال ساختارسازی هستیم.
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در پایان اظهار داشت: سعی داریم از سال آینده با برنامه ریزی و تعریف ساختاری توانمند با حمایت اعضای محترم شورای شهر و شهردار ورزشدوست تبریز، به صورت اصولی، حرفه ای و علمی و قدرتمندانه برای تداوم فعالیت باشگاه ماشین سازی تبریز فعالیت خواهیم نمود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386