شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 09:03 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

تمرينات تيم ملي فوتبال ايران صبح امروز در ژوهانسبورگ ادامه پيدا کرد.

 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در فاصله نوزده روز تا آغاز رقابتهای جام ملتهای آسیا، تیم ملی ایران همچنان به برنامه های آماده سازی خود برای حضور پرقدرت در این مسابقات ادامه می دهد.

*ملی پوشان ایران امروز از ساعت 10 صبح به وقت محلی (11:30 به وقت تهران) تمرینات خود را در ژوهانسبورگ ادامه دادند. بازیکنان تیم ملی ایران که پس از پشت سر گذاشتن یک هفته از اردو و انجام دو بازی دوستانه با تیمهای کایزرچیف و اورلاندو پیراتس به واپسین روزهای اردوی خود نزدیک می شوند در تمرین امروز برنامه های تاکتیکی مورد نظر کارلوس کی روش را مرور کردند.

*بازیکنان ایران ابتدا به صورت دسته جمعی با هدایت میکو کوجالا گرم کردند. اوسیانو، مارکار آقاجانیان و علی کریمی به دقت این بخش از تمرین را زیر نظر داشتند. در این بخش کارلوس کی روش در بخش دیگری از زمین مشغول طراحی برنامه های تاکتیکی بود.

* بعد از تمرین گرم کردن، بازیکنان به سه دسته تقسیم شدند و تمرین با توپ را آغاز کردند. در ادامه بازیکنان بین شش دروازه کوچکی که در یک سوم زمین تعبیه شده بود قرار گرفتند تا با پخش شدن در این فضا، بازی تحت فشار و سرعتی را انجام بدهند. کی روش از بازیکنان می خواست که با حرکت دادن توپ حداکثر دو ضرب به آن بزنند.

*رحمان احمدی، علیرضا بیرانوند و محسن فروزان هم با هدایت دن گاسپار تمرین می کردند. مربی تیم ملی در تمرینات اختصاصی دروازه بانها بر مهار توپهای بلند و واکنش بر ضربات از راه دور تاکید داشت.

*در ادامه بازیکنان به دو بخش تقسیم شدند. مدافعان یک طرف و بازیکنان و مهاجمان هم در طرف دیگر قرار گرفتند تا در این قسمت بازی تهاجمی و تدافعی تمرین شود. این بخش با جدیت زیاد کادر فنی انجام شد. کادر فنی از بازیکنان تهاجمی می خواست بازی رو به جلویی را انجام دهند. هر از چند گاهی بازیکنان جای خود را به بازیکنان دیگر می دادند. دروازه بانها هم در این بخش تمرین به سایر ملی پوشان اضافه شدند.

*در پایان این بخش کی روش بازیکنان را به وسط زمین فراخواند و توضیحات لازم را درباره آنچه امروز انجام شده و نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد به آنها توصیه کرد.

تیم ملی فوتبال ایران از یکشنبه گذشته اردوی خود را در شهر ژوهانسبورگ آغاز کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386