چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 12:05 ب ظ - 09(Sep) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

دور تازه تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز آغاز می شود.

بازیکنان تیم تراکتورسازی تبریز که بیش از یک هفته است تمرینات خود را تعطیل کرده اند امروز بار دیگر گرد هم خواهند آمد تا با دستورکار رسول خطیبی تمرینات خود را آغاز نمایند.
تعطیلات نزدیک به دو ماه فوتبال ایران به دلیل حضور تیم ملی در جام ملت های آسیا فرصتی مغتنم برای استراحت و بازسازی ارکان تیمی تیم های حاضر در لیگ برتر است.
تنها غایت تیم تراکتور حبسب گردانی است که به دلیل حضور در اردئی آمادگی تیم ملی نخواهد توانست در کنار سایر یاران خطیبی قرار گیرد.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز روز دهم دی ماه برای برگزاری یک اردوی یک هفته ای به دوبی خواهند رفت و بعد از این اردو و برگزاری چند بازی دوستانه در دوبی به تبریز باز می‌گردد و به احتمال زیاد برگزاری اردوی ترکیه نیز در دستور کار این تیم خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386