جمعه, 28 شهریور 1399 ساعت 05:20 ب ظ - 09(Sep) 18 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

درحالی که تمرینات تیم فوتبال تراکتوزسازی تبریز از امروز آغاز خواهد شد رسول خطیبی با مسائل عدیده ای برای حفظ تیم تراکتورسازی در رده های اول جدول مواجه است.

 

اگر چه بازیکنان تراکتورسازی در ایام ده روز تعطیلی تیم به استراحت و تمدید قوا پرداخته اند اما اخبار رسیده حاکی از آن است که این ده روز یکی از پرکارترین اوقات رسول خطیبی بوده است.

اینکه خطیبی چه برنامه و نقشه ای برای ادامه راه تا پایان فصل جاری دارد مشخص نیست اما آنچه که مشخص است تیم تراکتورسازی در این 40 روز تحولی به خود خواهد دید.

خطیبی در طول کارنامه مربیگری خود نشان داده است که فردی نیست که اجازه دهد فرصت و زمان به هدر برود. به همین دلیل او می داند تعطیلات باقی مانده تا آغاز ادامه مسابقات فرصت مغتنمی برای تراکتورسازی است تا با حداکثر آمادگی در مسابقات حاضر شود.

از سوی دیگر هرچند عدم دعوت از چند بازیکن تراکتورسازی به اردوی تیم ملی شاید اجحافی در حق این تیم بود اما از سوی دیگر باعث خواهد شد رسول خطیبی با حضور تمامی شاگردانش برای ادامه مسابقات نقشه بکشند.

رسول خطیبی و تیم تراکتورسازی روزهای نفس گیری را در پیش رو دارند تا این فصل از مسابقات و همچنین مسابقات آسیایی را با سرافرازی به اتمام برسانند.

دیدگاه‌ها  

خشکبار فرحی
+1/ # خشکبار فرحی 1393-10-02 12:31
ما از آقای خطیبی تشکر میکنیم که آذربایجانی بودنش را ثابت کرد. ولی خواهش میکنیم تک رو نباشند از اساتید موجود در فوتبال در خود تبریز ما کمک بگیرند . ما به صدر جدولی شدن نیاز داریم .با مصیبت فراوان بازیگرجذب میکنیم ولی متاسفانه براحتی از دست میدهیم. من این حقیقت را بگم بدتان نیایداین بازیگران درهر تیم(سپاهان،استقلال،و...)بودند حتماتاآخر لیگ در صدر جدول قرار داشتند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386