شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 07:25 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مهدي ثابتي دروازه‌بان با تجربه و باسابقه گسترش فولاد تبريز که ديروز مدنظر حميد درخشان قرار داشت، در نهايت نمي‌ تواند سرخپوش شود.

 

مهدی ثابتی بعدازظهر دیروز و پس از اینکه باشگاه پیکان اعلام کرد رضایتنامه مسعود همامی را برای پرسپولیس صادر نمی‌ کند، با پیشنهاد سرخپوشان تهرانی مواجه شد. به بن بست خوردن انتقال همامی به پرسپولیس باعث شد تا مهدی ثابتی گزینه سرخپوشان برای حضور در این تیم باشد. اما همین مساله باعث شد تا ثابتی شبانه از گسترش فولادی ها خداحافظی کرده و به تهران بیاید.

 اما وقتی ساعتی پیش باشگاه پیکان موافقت خود را برای صدور رضایتنامه همامی در قبال دریافت مبلغی اعلام کرد، پرسپولیسی ها این مبلغ را به حساب باشگاه پیکان ریختند تا حضور ثابتی 42 ساله در پرسپولیس به بن بست بخورد.

ثابتی در همین ارتباط گفت: پرسپولیسی ها با خود من تماس گرفتند و خواستار حضورم در این تیم شدند من هم شبانه از گسترش فولادی ها رخصت و رضایتنامه گرفتم و به تهران آمدم. اما حالا متوجه شدم که من را نمی‌ خواهند و با همامی به توافق رسیدند. به همین خاطر در حال حاضر از آنجا مانده و از اینجا رانده شدم.

ثابتی ادامه داد: البته پیکانی ها برای انتخاب جانشین همامی با من تماس گرفتند و شاید به پیکان بروم. هر چند که هنوز این انتخاب قطعی نیست.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386