پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 04:55 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

 

 

کنفدراسیون فوتبال آسیا روز فوتبال زنان را مصادف با روز بین المللی زن جشن خواهد گرفت.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا 8 مارچ (17 اسفند ماه) به عنوان روز فوتبال بانوان آسیایی مصادف با روز بین المللی زن نامگذاری شده است.
لازم به ذکر است که از اهداف این مراسم می توان به توسعه و سازماندهی فوتبال بانوان در سطح آسیا، ترویج این ورزش در میان بانوان و اطلاع رسانی از فعالیت های این کنفدراسیون در راستای ایجاد انگیزه در میان بانوان اشاره کرد.
بر این اساس تمامی فدراسیون های عضو می توانند در جهت برگزاری فستیوال، تورنمنت، سمینار، کارگاه و کلاس های آموزشی در تمام رده های سنی بانوان با حضور تمامی علاقه مندان به ورزش و فوتبال همچون بازیکنان، مربیان، داوران، سرپرستان، داوطلبین، اسپانسرها، رسانه ها و ... اقدام به برنامه ریزی کنند.
مویا داد  نایب رئیس و مسئول کمیته بانوان کنفدراسیون فوتبال آسیا در راستای این رویداد گفت: این یک واقعه تاریخی در فوتبال است. زیرا کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان اولین کنفدراسیون توانسته چنین روزی را در تاریخ ورزش ثبت کند. امید است که ما در راستای توسعه فوتبال بانوان در سطح آسیا توانسته باشیم اقدامی با ماندگاری طولانی انجام دهیم.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386