چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 12:10 ب ظ - 09(Sep) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 199


حاشیه‌های دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی / سر 3 هوادار شکست/ درگیری دهنوی و کریمی


در جریان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس تراکتور سازی سر کودک هوادار به علت پرتاب سنگ شکست و او را به اورژانس انتقال دادند. همچنین دو هوادار دیگر سرشان شکسته بود که به اورژانس انتقال داده شدند.

* یکی از هواداران قصد داشت پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را به کی‌روش بدهد تا او روی آن را امضا کند اما سرمربی تیم ملی که فکر می‌کرد او قصد دارد پیراهن را به وی بدهد، این موضوع را نپذیرفت.

* در جریان نیمه اول در کنار جایگاه ویژه تماشاگران، درگیری بین هواداران به وجود آمد.

* علیرضا حقیقی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که به علت عدم صدور ITC در ترکیب سرخ‌پوشان حضور نداشت از روی سکوها بازی را تماشا می‌کند.

* به علت دیر حاضر شدن بازیکنان تراکتورسازی در نیمه دوم 45 دقیقه دوم بازی با تاخیر آغاز شد.

* اولین اخراجی سیزدهمین دوره لیگ برتر در دقیقه 49 مرتضی اسدی بازیکن تراکتورسازی بود که با کارت قرمز داور از زمین بازی اخراج شد.

* مهدی تاج رئیس سازمان لیگ با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در جایگاه VIP جلسه‌ای در خصوص برنامه‌ریزی نیم فصل دوم برگزار کردند.

* زمانی که محسن‌ ربیع‌خواه در دقیقه 63 به جای سعید دقیقی در تراکتورسازی به میدان آمد برگه‌ای در دست داشت که آن برگه را به مهرداد کریمیان داد.

* در جریان نیمه دوم بین علی کریمی و قاسم دهنوی درگیری فیزیکی به وجود آمد که این صحنه از چشمان محسن قهرمانی داور بازی به دور ماند. در این صحنه علی کریمی ابتدا با آرنج به سینه دهنوی کوبید و پس از آن دهنوی دستش را به دور گردن کریمی پیچید و او را به زمین انداخت.

 

*در پایان مسابقه هواداران پرسپولیس و تراکتورسازی با سنگ‌پرانی به سوی یکدیگر مراسم بدرقه را انجام دادند و حاشیه‌هایی را در ورزشگاه آزادی ایجاد کردند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386