شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 08:56 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

سرمربی تیم ملی عراق گفت: چون تیم بزرگ ایران را در جام ملت‌های آسیا حذف کردیم برای تیم خودمان هم شانس قهرمانی قائل هستیم.

راضی شنیشل سرمربی تیم عراق در نشست خبری بعد از بازی با ایران اظهار داشت:‌اول از همه باید بگویم داور هم جزئی از فوتبال است و اشتباهات داوری در هر مسابقه‌ای پیش می‌اید. داور بازی امروز در طول بازی حتی تصمیمات سخت‌گیرانه‌ای هم علیه ما داشت و برخی از بازیکنان ما دو کارته شدند.
وی در خصوص نقاط ضعف تیم خود گفت: بعد از اینکه جلو می‌افتادیم در باد شادی می‌خوابیدیم در حالی که اعتقاد دارم باید در 90 یا 120 دقیقه برنده می‌شدیم. البته در ضربات پنالتی هر دو گلر اشتباه داشتند ولی در مورد نتیجه بازی هم بازیکنان دو تیم اشتباهاتی از خود نشان دادند.
سرمربی عراق در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرنگاران تاکید کرد:‌شنیدم بعد از بازی مردم عراق به خیابان‌ها ریختند در حالی که کشور ما یک کشور جنگ‌زده است شادی جدیدی را تجربه کرده است. من این برد را به آنها تقدیم می‌کنم و فکر می‌کنم این پیروزی دراماتیک بود تا شرایط جنگ را فراموش کند. آنها زیر حملات بمب و موشک هستند ولی امروز این برد باعث خوشحالی آنها شد. به نظر من این برد هدیه خدا بود به همه هواداران تیم ملی ما که تا لحظه آخر تیم را تشویق کردند.
وی در مورد شرایط بازی خاطرنشان کرد: من به بازیکنانم اعتقاد و اعتماد دارم و برای همین در زمین به برخی بازیکنان تذکر می‌دادم و خوشبختانه امروز شرایط خوبی رقم خورد و امیدوارم در آینده از این هم بهتر شویم.
شنیشل در پاسخ به این سؤال که آیا پیروزی بر ایران را یک پیروزی سیاسی می‌داند، اظهار داشت: من مربی فوتبال هستم و فقط به فوتبال فکر می‌کنم نه مسائل سیاسی و به ماجراهای دیگر کاری ندارم و به آنها ورود نمی‌کنم اما نمی‌خواهم موضوعی را به چیز دیگر مربوط کنم.
وی ادامه داد: از اینکه بازیکنام بعد از گلی که خوردیم به بازی برگشتند واقعا خوشحالم و در ادامه بازی هم با آرامش بازی را ادامه دادیم و نتیجه هم گرفتیم.
سرمربی تیم ملی عراق در مورد اینکه آیا تیمش را از شانس‌های قهرمانی می‌داند یا نه، گفت: به نظر من کره جنوبی، ژاپن و استرالیا شانس‌های قهرمانی هستند اما ما هم تیم بزرگ ایران را حذف کردیم و به همین دلیل برای تیم خودمان هم شانس قهرمانی قائل هستیم اما زمان کمی تا بازی با کره جنوبی داریم و باید ریکاوری هم انجام دهیم. البته چند بازیکن محروم در این بازی در تیم خواهیم داشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386