شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 09:05 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2091

بزرگترین مسابقه شطرنج سیمولتانه تاریخ ورزش ایران در گرامیداشت یوم اله 29 بهمن برای اولین بار در تبریز


 بزرگترین مسابقه شطرنج همزمان تاریخ ورزش کشور توسط استاد بزرگان شطرنج ایران، آقایان احسان قائم مقامی و اصغر گلی زاده با حمایت شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر تبریز  در گرامیداشت یوم اله 29 بهمن برگزار خواهد شد.
شهرداری تبریز همزمان با دهه مبارک فجر با حمایت از برگزاری بزرگترین مسابقه شطرنج سیمولتانه تاریخ ورزش ایران که مصاف همزمان استاد بزرگان کشور آقایان احسان قائم مقامی و اصغرگلی زاده با 700 شطرنج باز ، علاوه بر گرامیداشت یوم اله 29 بهمن گامی در جهت گسترش ورزش همگانی در‌بین همشهریان گرامی‌و آشنایی بیشتر جوانان با ورزش فکری شطرنج برمی دارد.
یوم اله 29 بهمن یکی از افتخارات مردم شریف آذربایجان در مبارزات انقلابی برای سرنگونی حکومت شاهنشاهی می باشد، مردم همیشه در صحنه آذربایجان همیشه نشان داده اند که در مبارزات انقلابی علیه طاغوت پیش قدم بوده اند و با قیام خونین خود در 29 بهمن گام مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی برداشتند، مبارزاتی که باید همیشه گرامی داشته شود.
با اختصاص یکی از بزرگترین سالن های ورزشی تبریز به این برنامه که با همکاری سازمان ورزش و جوانان استان همراه بود  اولین دیگری این بار در ورزش کشور رقم زده و شاهد درخشیدن نام تبریز در ورزش کشور خواهیم بود که میتواند با پوشش تصویری از سوی شبکه های تلوزیونی و رسانه های خبری مختلف نقش مهمی در شناساندن تبریز و مبارزات انقلابی مردم شریف این دیار به هموطنان عزیزمان داشته باشد.
برگزاری این مسابقه بزرگ از سوی دو ملی پوش با تجربه تیم شطرنج شهرداری تبریز افتخاری دیگر برای ورزش آذربایجان می باشد، که میتواند با قهرمانی شطرنج بازان تبریزی در لیگ برتر و حضور در مسابقات شهرهای جهان که سال آینده به میزبانی کشور امارات و با حضور کلانشهر های 40 کشور دنیا در شهر ابوظنی برگزار خواهد شد تکمیل گردد.
29 بهمن ماه سالجاری در مصافی جالب دو استاد بزرگ تیم شهرداری تبریز با 700 نفر بصورت همزمان رقابتی خواهند داشت که حدود 15ساعت طول میکشد و رکوردی جدید در ورزش کشور قلمداد می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386