شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 01:41 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2145

پیشکسوت فوتبال تبریز گفت: هواداران کسی را به غیر از رسول خطیبی قبول نمی کنند و اگر هم بعد از او کسی محبوب باشد،‌ همان اولیویرا است.

 به نقل از کاپ علی اکبر استاد اسدی در رابطه با برکناری رسول خطیبی از سرمربیگری تراکتورسازی اظهار داشت: مگر خطیبی بد نتیجه گرفته بود که برکنارش کردند؟ با شنیدن این خبر شوکه شدم زیرا او داشت کارش را می کرد و تیمش جزو تیمهای بالانشین جدول بود. این تیم با 2 برد می توانست صدرنشین شود و نباید چنین بلایی را سر تراکتور می آوردند. مطمئنا مسائل فنی باعث برکناری خطیبی نشده است و مدیریت جدید باید درباره این تصمیم توضیح بدهد.
وی ادامه داد:‌ مگر با یک باخت سرمربی را برکنار می کنند؟ تعطیلات تازه تمام شده و این همه بازیکن به خاطر خطیبی به تراکتورسازی آمده اند اما الان معلوم نیست چه می شود. واقعا آدم هر چقدر فکر می کند می ماند که پشت این تصمیم چه بوده است. مربیان در لیگ برتر می چرخند و شاید قول تراکتورسازی را به یکی از آنها داده اند. شاید هم درخشان که در پرسپولیس نتیجه نمی گیرد را می خواهند به تراکتورسازی بیاورند.
استاداسدی در خصوص گزینه بودن اولیویرا گفت:‌ فکر نمی کنم اولیویرا هم در این شرایط بیاید. البته او چند باری به تراکتور آمده و محبوب است اما الان برهه خوبی برای تغییر سرمربی نیست. لیگ قهرمانان آسیا در پیش است و تیم به آرامش نیاز دارد اما این برکناری همه چیز را بر هم می زند. هواداران کسی را به غیر از رسول خطیبی قبول نمی کنند و اگر هم بعد از او کسی محبوب باشد،‌ همان اولیویرا است.
وی در پایان گفت:‌ به نظرم تصمیم به شدت اشتباهی از سوی عباسی،‌ مدیرعامل جدید باشگاه گرفته شد و این تصمیم نیز به ضررش تمام می شود. رحیم زاده که به عنوان مربی موقت معرفی شده،‌ یک آنالیزور است و باید یک سرمربی بالای سر این تیم باشد اما الان هر کسی به تبریز بیاید،‌ موفق نمی شود. 

مرتبط ¤   کیانی:شوکه شدم/ امیدوارم خطیبی را به خوبی بدرقه کنند

مرتبط ¤  هئیت مدیره خطیبی را از تراکتور پیاده کرد

مرتبط ¤  موسم شهریار/ علی دایی در راه تراکتور 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386