سه شنبه, 01 مهر 1399 ساعت 05:00 ب ظ - 09(Sep) 22 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2152

به دنبال برکناری رسول خطیبی از سرمربیگری تیم تراکتورسازی تبریز گمانه زنی های مختلفی برای انتخاب سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز صورت گرفته است.

 در این گمانه زنی ها دو مربی منشوری نیز به چشم می خورند اما بیشتر اخبار و گمانه زنی ها حول و حوش علی دایی و تونی اولویرا می چرخد.

با این حال باید به این دو گزینه گزینه سومی را نیز بیفزاییم و آن گزینه فردی نیست جز حمید استیلی. اما اینکه بعد از رسول جو تبریز تحمل حمید استیلی را خواهد داشت و یا نه معلوم نیست.

امیدواریم مسئولان تراکتورسازی در کنار توجه به جلوگیری از از دست دادن زمان به مسئله حضور مربی توانمند و مورد قبول جامعه فوتبال تبریز نیز توجه جدی داشته باشند و تنها تحت تاثیر جو هئیت مدیره قرار نگیرند.

حمیدرضا استیلی مربی 47 ساله فوتبال متولد نازِی آباد تهران با اصالت آذربایجانی از سراب است. وی ۸۲ بازی ملی در کارنامهٔ خود دارد که توانسته است در این بازیها ۱۲ گل به ثمر برساند. او بیشتر فعالیت های باشگاهی خود را در پرسپولیس گذرانده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386