جمعه, 15 آذر 1398 ساعت 11:45 ب ظ - 12(Dec) 06 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
تیم فوتبال ماشین سازی تبریز سال 97

 

در این دیدار که در استادیوم بنیان دیزل تبریز و با حضور بیش از 150 تماشاگر توانست با نتیه یک بر صفر به پیروزی دست یابد.
تک گل این دیدار توسط احمدرضا زنده‌روح در دقیقه 47 و از ضربه آزاد به ثمر رسید. با این پیروزی ماشین سازی توانست دومین برد پیاپی خود مقابل تیم های خوزستانی را پس از هشت هفته ناکامی در نیمفصل کسب کند و با 20 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گیرد.
در سوی دیگر میدان اما صنعت نفت آبادان برخلاف هفته پیش نتوانست نمایش هجومی به نمایش بگذارد و همچنان 17 امتیازی باقی ماند.
تماشاگران فوتبال تبریز به دلیل بارش باران و نیز بازی همزمان تیم استقبال خوبی از این دیدار نداشتند و در سوی دیگر میدان چهار تماشاگر آبادانی نیز با پرچم صنعت نفت در ورزشگاه بنیان دیزل حاضر شده بودند.
قضاوت این دیدار بر عهده حسن اکرمی با کمک‌های هادی طوسی و عسگر محمدی و داور چهارم تورج عیوض‌محمدی بود.

در این دیدار محمد اهل‌شاخه(4)، فرشاد سالاروند(38)، عزیز معبودی(72) از ماشین‌سازی و سید محمد قریشی(55)، سیروان قربانی(75) از صنعت نفت با کارت زرد جریمه شدند.

اسامی بازیکنان ماشین‌سازی تبریز: فرناندو دخسوس،محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد اهل‌شاخه، سید احمد مهدی‌زاده، عزیز معبودی،     احمدرضا زنده‌روح، سعید مهری، فرشاد سالاروند(46- احسان تاییدی(3+90- عرفان افراز))، احسان علوان‌زاده(65- صادق رضانیا)، فرید بهزادی‌کریمی، رضا خالقی‌فر
سرمربی: محمدرضا مهاجری

اسامی بازیکنان صنعت نفت آبادان: شهاب گردان، وفا هخامنش، سیروان قربانی، حسین ساکی، سید محمد قریشی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی(75- رضا جبیره)، وینیسیوس دی اولیویرا(46- حسین بغلانی)، طالب ریکانی(80- فاخر تهامی)، میلاد جهانی، رایس دوس جاناتان
سرمربی: پائولو سرجیو

صحبت های سرمربیان پس از دیدار

پائولو سرجیو:
بازیکنان ما آمادگی این شرایط را نداشتند
پائولو سرجیو سرمربی تیم صنعت نفت آبادان پس از شکست مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی متعادل و برابری را از هر دو تیم شاهد بودیم و به جز ضربه آزاد تیم ماشین سازی که منجر به گل شد، همه شرایط دو تیم بصورت متعادل پیگیری شد.
وی در مورد شرایط بازی گفت: بارندگی ابتدای بازی شرایط مسابقه را عوض کرد چرا که بازیکنان ما آمادگی این شرایط را نداشتند.
سرجیو در مورد عملکرد دو تیم افزود: ماشین سازی دفاع فشرده ای داشت و بعد از زدن گل هم بدلیل تعداد زیاد بازیکنان جبران نتیجه سخت شد و از طرف دیگر چندین بازیکن تیم ما در شرایط ایده آل نبودند.

مهاجری:
برد امروز را به مردم تبریز و طرفداران تقدیم می کنم

محمدرضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی تبریز با اشاره به برد ارزشمند تیمش گفت: این برد را به مردم تبریز و تماشاگران تقدیم می کنم.
وی در مورد بازی امروز تیمش مقابل صنعت نفت اظهار داشت: بازی سنگینی بود و صنعت نفت هفته پیش نمایش خوبی را در مقابل سپاهان داشت و در این دیدار نیز به ضدحملات و تک امتیاز دیدار چشم دوخته بودند ولی بازیکنان ما توانستند بخوبی رابطه خط دفاع و خط حمله این تیم را قطع کردند و نهایتا به یپروزی دست یافتند.
مهاجری در مورد شرایط بازی افزود: کیفیت زمین در بازی تاثیر زیادی گذاشت بگونه ای که کنترل توپ و پاس مشکل شده بود، با وجود این بازیکنان نمایش خوبی داشتند و به جز ضربات پایانی بسیار عالی ظاهر شدند.
مهاجری در مورد بازی های آینده تیمش افزود: علی رغم وجود انواع مختلف زیر توپ زدن و بازی های آسان، ما سخت ترین نوع فوتبال را انتخاب کرده ایم. شراط بازیکنان و تیم هر روز بهتر می شود و مهم این است که تیم را در این شرایط ایده آل نگه داریم. امروز استقبال تماشاگران کم بود و امیدوارم در دیدارهای آتی بعنوان یار دوازدهم در کنار تیم باشند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386