دوشنبه, 31 شهریور 1399 ساعت 12:21 ق ظ - 09(Sep) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2171

 قادر رحيم زاده سرمربي موقت تراکتورسازان که احتمالا اولين و آخرين سکانداري این تيم را برابر صبا در قم با موفقيت پشت سر گذاشت، درباره شرايط تيم، حضور توني و برد تراکتورسازان بعد از مدت ها ناکامي چنين گفت.

  رحیم زاده با چهره ای باز و بشاش در قم چنین گفت: یکسری کمبودها در دفاعمان داشتیم هم ازجهت نفرات هم زمان دفع حملات، گل هایی خوردیم که اشکال از مرکز خط دفاعی بود، حریف مربی فهیمی دارد و بازی برابر این تیم واقعا سخت بود. هنوز چیزی درباره حضور تونی معلوم نیست ایشان به عنوان تماشاگر اینجا بودند، تصمیم هیات مدیره این است که بهترین اتفاق رخ بدهد و تیم از صدرجدول فاصله نگیرد. با این حال هنوز قطعی نشده است که سرمربی آقای اولیویرا باشد یا نباشد.

 سرمربی موفق تراکتورسازان در بازی مقابل صبای قم ادامه داد: این برد را مدیون بچه های تیم هستیم در این فاصله کارهای تاکتیکی را انجام دادیم، از بچه ها تشکر می‌ کنیم. ضمن آنکه در پاسخ به عملکرد داور باید بگویم که تیم داوری روال کار خودش را دارد در هر بازی اتفاقاتی در زمینه داوری رخ می‌ دهد. پنالتی کاملا صحیح بود کارشناس داوری بهتر می‌ تواند نظر بدهد اما من در حد و حدود یک مربی می‌ توانم بگویم که پنالتی صحیح بود.

 او با تاکید مجدد درباره حضور اولیویرا می‌گوید: باز هم در مورد آقای تونی بگویم که تا هیات مدیره و مدیرعامل اعلام نکرده باشند که مربی کیست سرمربی تیم شناخته نخواهد شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386