دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 07:38 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2208

روز جمعه روز حساسی برای فوتبال تبریز است. مصاف آبی های تهران با آبی های تبریز

روز جمعه آبی پوشان گسترش فولاد در برابر استقلال تهران صف آرایی می کنند تا با چنگ و دندان نگذارند استقلال امتیازی از تبریز بگیرد.

همه می دانند که گسترش فولاد وضعیت خوبی ندارد. شوک های نیم فصل و تغییر و تحولات این تیم تاکنون منجر به نتیجه مثبتی برای این تیم تازه به دوران رسیده نشده است.

اما بازی این تیم در برابر استقلال شرایط متفاوتی دارد. حالا استقلال رقیب تراکتور برای قهرمانی در شهر تراکتور با تیم همشهری تراکتور مصاف دارد.

شاگردان کمالوند هم برای فرار از سقوط به دسته یک و هم برای کمک به تیم تراکتور باید این بازی را ببرند. آنها مجبورند انتحاری بازی کنند.

کمالوند و تیمش در حال حاضر چیزی برای از دست دادن ندارد و نباید با محافظه کاری تاکتیکی زمینه را برای تحمیل استراتژی قلعه نوعی بر بازی را فراهم آورند.

علی رغم نتایج نه چندان خوب گسترش در هفته های اخیر باید متذکر شویم که گسترش توان بردن استقلال را دارد ولی چیزی به نام انگیزه و اعتماد به نفش باید در بازیکنان گسترش تقویت شود.

استقلال نباید روز جمعه تبریز را با امتیاز ترک کند. در غیر اینصورت گسترش یک قدم دیگر به لیگ یک نزدیک تر خواهد شد و کار تراکتور برای قهرمانی هم البته سخت تر.

 

 

 

دیدگاه‌ها  

ناظر
+3/ # ناظر 1393-11-29 12:17
برای بازی گسترش واستفراغ همه بیایند چون اگرگسترش برنده شود درقهرمانی تراختور تاثیر زیادی دارد ضمنا دیداری با مافیا هم داشته باشیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386