پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 08:52 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 2216

 با بازگشت فرهاد کاظمی به لیگ برتر، جمع ف- ک های لیگ برتر بار دیگر تکمیل شد و چشم تیم های راه آهن، ملوان و گسترش فولاد تبریز برای بقا در لیگ برتر به هنر مربیگری آنها دوخته شده است.


به نقل از خبرآنلاین این سه مربی (فیروز کریمی، فرهاد کاظمی، فراز کمالوند) که نام آنها با حرف "ف" و نام خانوادگی شان با حرف "ک" شروع می شود، اگرچه به عنوان بازیکن دوران درخشانی نداشته اند اما مربیگری را از سن جوانی شروع کرده و موفقیت هایی نیز بدست آورده اند.
هر سه مربی در صعود با تیم های دسته پایین به لیگ برتر عملکرد درخشانی دارند و البته کریمی و کاظمی علاوه بر قهرمانی در سطح اول فوتبال ایران و آسیا، بارها ناجی تیم های در حال سقوط شده اند.
کریمی در فصل گذشته و کاظمی در فصل 91 مانع از سقوط ذوب آهن به دسته اول شدند . این سه مربی چند سال قبل از سوی ستاد منشور اخلاقی با مشکلاتی برای مربیگری در لیگ برتر مواجه شدند .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386