یکشنبه, 24 آذر 1398 ساعت 09:16 ب ظ - 12(Dec) 15 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
کشتی گیر اوکراینی، آخرین حریف پرویز هادی برای رسیدن به طلا

کارمند سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برای کسب مدال طلای مسابقات بین‌المللی دانکلوف بلغارستان باید از سد حریف اوکراینی خود بگذرد.

به گزارش آی نیوز، پرویز هادی نماینده تیم ملی کشتی کشورمان در وزن ۱۲۵ کیلوگرم بعد از ظهر امروز یکشنبه در دیدار فینال رقابت‌های بین‌المللی دانکلوف بلغارستان، به مصاف الکساندر خوتسیانیوسکی از اوکراین می‌رود.

هادی در دور نخست این مسابقات با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد میچائیل سوکوی از آمریکا گذشت. او در مرحله دوم توانست ژی وی دنگ چینی را که مدال نقره مسابقات جهانی را کسب کرده، با نتیجه هشت بر چهار شکست داده و به دور یک‌چهارم نهایی صعود کند.

کارمند سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در یک‌چهارم نهایی نیکولاس گویازدوفسکی از آمریکا را با نتیجه پنج بر دو مغلوب کرد. این کشتی گیر آمریکایی مدال برنز جهان را در کارنامه دارد.

کشتی‌گیر تیم ملی کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی این وزن نیز توانست دانیل لیگتی از مجارستان را با نتیجه ۱۳ بر هشت از پیش رو بردارد.  نکته قابل توجه در رابطه با این دیدار، برتری هفت بر دو نماینده مجارستان مقابل هادی در تایم نخست بود که در نهایت نماینده کشورمان توانست از سد رقیبش بگذرد.

مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد دانکلوف بلغارستان از نهم تا دوازدهم اسفند به میزبانی شهر روسه بلغارستان برگزار می‌شود که پرویز هادی، کارمند این سازمان به عنوان نماینده تیم ملی ایران در این رقابت‌ها حضور دارد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386