شنبه, 10 خرداد 1399 ساعت 06:41 ب ظ - 05(May) 30 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 22225

نیکوخصلت گفت: ورزش ما چون نتیجه‌گرا و گلخانه‌ای است هنوز نتوانسته‌ایم پشتوانه‌های قوی و خوبی را برای تیم‌های ملی داشته باشیم.

 

عضو هیأت علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تبریز افزود:  پایه و اساس مدیریت در فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها سنتی است

 دکتر سعید نیکوخصلت اظهار کرد: ورزش ما چون نتیجه‌گرا و گلخانه‌ای است هنوز نتوانسته‌ایم پشتوانه‌های قوی و خوبی را برای تیم‌های ملی داشته باشیم. ما ابتدا نیاز به سیاست‌گذار و سیستم مدیریتی مناسب و خوب داریم تا فلسفه ورزش به بیراهه نرود. اگر سیاست‌گذاری درست باشد قطعاً ورزش به بیراهه نمی‌رود.
وی گفت: در حال حاضر از دانشکده‌های تربیت‌بدنی زیادی برخورداریم که هر ساله فارغ‌التحصیلان بی‌شماری را در رشته‌های مختلف علوم ورزشی تربیت می‌کنند اما از علوم ورزشی به درستی استفاده نمی‌شود و هنوز هم پایه و اساس مدیریت در فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها سنتی است.
عضو هیأت علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: چون در ورزش دقیقاً نمی‌دانیم فلسفه ورزش چه چیزی است، این موضوع سبب شده تا تربیت بدنی و قهرمان پروری در کشور درست تدوین نشود.
نیکوخصلت در پایان افزود: اگر از مدیریت کارآمد و خوبی برخوردار باشیم، قطعاً در انتخاب مربیان چه فنی و چه متخصصان علوم ورزشی به بیراهه نمی‌رویم و سعی می‌کنیم از وجود مربیانی بهره‌مند شویم که قابلیت اجرایی داشته باشند نه اینکه در انتخاب مربیان هنوز هم وابسته به الگوهای ناکارآمد باشیم.

» منبع خبر »

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386