چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 04:58 ق ظ - 05(May) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

شهرداری تبریز با دست پر از خانه بادران تهران برگشتتیم فوتبال شهرداری تبریز موفق شد در یک بازی بیرون از خانه برابر تیم بادران تهران صاحب یک امتیاز ارزشمند شود....

شهرداری تبریز با دست پر از خانه بادران تهران برگشت

تیم فوتبال شهرداری تبریز موفق شد در یک بازی بیرون از خانه برابر تیم بادران تهران صاحب یک امتیاز ارزشمند شود.

به گزارش آی نیوز، هفته بیست و هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور عصر امروز شنبه با انجام چند دیدار سپری شد که در یکی از این بازی ها تیم شهرداری تبریز توانست با نتیجه مساوی یک بر یک میزبان مدعی خود تیم بادران تهران را متوقف کند.

در این دیدار ابتدا تیم میزبان در دقیقه هفت توسط شاهین شفیعی به گل رسید اما در ادامه حملات شاگردان حیدر جعفری زود نتیجه داد و جعفر برزگر در دقیقه ۲۳ گل تساوی تیمش را وارد دروازه حریف کرد تا تیم شهرداری تبریز با دست پر از تهران بازگردد. با این تساوی تیم شهرداری تبریز ۲۴ امتیازی شد تا با یک بازی کمتر رده دوازدهم را  از تیم نود ارومیه پس بگیرد.

شهرداری تبریز در بیست و نهمین هفته از بازی های لیگ دسته یک فوتبال کشور، روز نهم فروردین ۹۸ میزبان تیم فجرسپاسی شیراز است.

 

تساوی در خانه تیم بادران ارزش پیروزی داشت/ برای حفظ سهمیه تلاش می کنیم

تساوی در خانه تیم بادران ارزش پیروزی داشت/ برای حفظ سهمیه تلاش می کنیم

کسب یک امتیاز از زمین تیم پرمهره بادران تهران ارزشی هم اندازه با پیروزی برای تیم فوتبال شهرداری تبریز داشت.

حیدر جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز پس از تساوی بیرون از خانه تیمش برابر تیم بادران تهران با اعلام مطلب فوق، گفت: گرفتن یک امتیاز در تهران مقابل تیم پرمهره بادران که یک مربی بسیار مجرب و توانمند همچون آقای فرهاد کاظمی دارد، کمتر از برد نیست. به بازیکنان شایسته و پرتلاش تیمم که تحت هر شرایطی در زمین مسابقه پرتلاش ظاهر می شوند و هرگز کم نمی گذارند، افتخار میکنم.

وی ادامه داد: همه تیم های لیگ یک برای تقویت تیمشان همت دارند اما تیم جوان و بومی شهرداری تبریز همچنان با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کند و با این شرایط همه عوامل تیم منتظر حمایت های مسئولان هستند.

جعفری عنوان کرد: با شرایط فعلی، نمی توانیم برای آینده این تیم ریشه دار و جوان  دورنمائی متصور شویم. همه اعضای تیم در شرایط بسیار سخت برای حفظ آبرو و حفظ تنها سهمیه لیگ یکی تبریز تلاش می کنند و به واقع در یک مبارزه نابرابر با حریفان سنگ تمام می گذارند. من امیدوارم با حفظ سهمیه استان، سال بعد در مورد این تیم قدیمی و ریشه دار شهر فکری اساسی شود.

وی در ادامه با اشاره به قضاوت خوب داور دیدار تیمش برابر بادران تهران، گفت: من داوری به شجاعت و توانمندی آقای یاسر همرنگ ندیده بودم. با تمام شلوغ کاری ها و داد و فریادهای الکی نیمکت تیم بادران، داور مسابقه در یک صحنه تمارض کریم اسلامی بازیکن حریف را درست تشخیص داد و آن قدر به صحنه ها نزدیک بود که اسیر جوسازی ها و تحت فشار گذاشتن داور بازی نشد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز اظهار کرد: من از قضاوت عادلانه و بسیار دقیق آقای همرنگ در این مسابقه تشکر می کنم و آرزو دارم همه ما یاد بگیریم که داوران را تحت فشار قرار ندهیم.

با تساوی برابر تیم بادران تهران، تیم شهرداری تبریز ۲۴ امتیازی شد تا با یک بازی کمتر رده دوازدهم را از تیم نود ارومیه پس بگیرد. شاگردان حیدر جعفری در بیست و نهمین هفته از بازی های لیگ دسته یک فوتبال کشور، روز نهم فروردین ۹۸ از تیم فجرسپاسی شیراز میزبانی می کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386