دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 07:29 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

 

 

 سازمان ليگ فوتبال ايران با تشکيل کارگروه ويژه قصد دارد نسبت به اجراي برنامه ليگ پانزدهم اقدام کند و بر همين اساس طي فراخواني از صاحب‌نظران خواسته پيشنهادات خود را اعلام کنند.

 

سایت سازمان لیگ برتر نوشت: سازمان لیگ فوتبال ایران در استقبال از مبحث خطیر «اقتصادمقاومتی» در نظر دارد با تشکیل کارگروه ویژه و با استفاده از نقطه نظرات صاحب نظران و دست اندرکاران، نسبت به طراحی سیاست و اتخاذ تدبیر برای لیگ پانزدهم (95-94) اقدام کند.

 

پیش‌بینی می‌شود در این دوره اقتصادی به موازات کاهش وابستگی کشور به نفت، رویکرد کسب درآمد دولت از منابع داخلی از جمله مالیات افزایش یابد و تمرکز بیشتری در مدیریت اقتصاد ملی به وجود آید. این انقباض به شکل طبیعی در ارکان مدیریت اجرایی کشور اثرگذار بوده و متعاقب آن فضای مدیریت فوتبال ملی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

از این رو سازمان لیگ فوتبال ایران با تاکید بر" حفظ روند رو به رشد اقتصاد فوتبال و توجه توامان به اصلاح آسیب‌های مرتبط" می‌کوشد تا مدیریت برگزاری و اجرای لیگ را برای دوره جدید اقتصادی بازتعریف و «بسته سیاستی» متناسب آن را ارائه کند. بدیهی است مشارکت و هم افزایی فکری کلیه فعالان و علاقمندان به فوتبال ملی در ارتقا و غنای تدابیر و سیاست‌ها، تعیین کننده و اثربخش خواهد بود. این سازمان همچنین پیش بینی کرده پس از جمع‌بندی مقدماتی،‌ همایشی تبیینی و توجیهی در این زمینه برگزار کند. بنابرین تقاضا می‌شود نقدها، نظرات و پیشنهادات خود را حول موضوع فوق الذکر تا تاریخ 15 اسفند ماه سال جاری به دبیرخانه این کارگروه ارسال کنید.

 

نشانی: تهران،خیابان ملاصدرا،خیابان شیخ بهایی،ضلع جنوب غربی میدان شیخ بهایی، پلاک 26، کد پستی 1993864713 سازمان لیگ فوتبال ایران - طبقه اول - روابط عمومی

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386