چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 03:19 ق ظ - 05(May) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 23301

باشگاه ماشین سازی نسبت به رای صادره کمیته انضباطی درباره رسول خطیبی معترض است و در همین رابطه نامه ای را به فدراسیون فوتبال و مهدی تاج ارسال کرده است.

 

 به نقل از ورزش سه بازی تیم های پرسپولیس و ماشین سازی در دور رفت لیگ برتر با حواشی ناخوشایندی همراه بود. این بار رسول خطیبی برابر فحاشی از سوی سکوها هم در زمان بازی و هم در پایان آن واکنش نشان داد.

او در حین بازی برای هواداران پرسپولیس که علیه اش شعار می دادند دست زد و در پایان بازی نیز از توهین آن ها به خانواده اش گلایه شدیدی داشت. با این حال در رای صادره از سوی کمیته انضباطی با محرومیت تعلیقی یک جلسه ای رسول خطیبی و ۱۰ میلیون تومان و جریمه ۳۰ میلیون تومانی پرسپولیس همراه بود. باشگاه ماشین سازی به این رای معترض است.

در این رابطه این باشگاه نامه اعتراضش را به فدراسیون و برای مهدی تاج فرستاده است: ” روند مسابقه حاکی از این است که بعد از اعلام پنالتی که مورد اعتراض کادرفنی ماشین سازی بود؛ تماشاگران به صورت هماهنگ الفاظی را به شخص رسول خطیبی نسبت دادند که باعث شد سرمربی ماشین سازی با دست زدن برای طرف مقابل عکس العمل نشان بدهد.

اما تماشاگران بعد از این اتفاق با تغییر الفاظ خود اقدام به شدیدترین توهین ها به عزیزان و خانواده رسول خطیبی کردند که بازتاب بسیار منفی هم در فضای فوتبال به همراه داشت. باشگاه پرسپولیس نسبت به کار بردن غیراخلاقی ترین شعارها توسط پنج هزار نفر فقط سی میلیون تومان جریمه داشته ولی دست زدن سرمربی تیم ما ده میلیون تومان و یک جلسه محرومیت تعلیقی داشته، معترض است چرا که حتی در یک نگاه می توان متوجه شد که هیچ تناسبی بین واقعیت موضوع و رای صادره دیده نمی شود.”

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386