چهارشنبه, 09 مهر 1399 ساعت 01:07 ب ظ - 09(Sep) 30 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 23305

اگر اول لیگ شکست‌ها را داشتیم و سپس بردها را کسب می‌کردیم، همه بیشتر راضی بودند. پرشورها خیالشان راحت باشد، من به تیمم اطمینان دارم.

 

ایسنا، مصطفی دنیزلی، سرمربی تراکتور در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) این تیم اظهار کرد: اگر به سه بازی اخیر دقت بکنیم، در آن سه شکست، دو بازی را نسبتا خوب عمل کردیم اما در یکی از آن‌ها مشکل داشتیم. ما فقط یک سوم لیگ را پشت سر گذاشته‌ایم. در حال حاضر فقط بازی‌های ما مهم نیست و بازی‌های تیم‌های صدرجدولی هم مهم است. از اهداف روز اولمان جا نماندیم و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. به هر حال این نتایج در همه جای دنیا رخ می‌دهد. از ۱۰ بازی‌ای که انجام دادیم، شش بازی خارج از خانه بوده است. اگر این‌طور ارزیابی کنیم، نتایج بدی کسب نکردیم. اگر این جدول را برعکس کنیم و اول لیگ شکست‌ها را داشتیم و سپس بردها را کسب می‌کردیم، همه بیشتر راضی بودند. پرشورها خیالشان راحت باشد، من به تیمم اطمینان دارم.

او افزود: من با آقای زنوزی و صادقیان درباره مسائل مختلف تیم مشورت می‌کنیم و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم. بعد از آخرین بازی مصاحبه‌ای داشتم که به پرشورها گفتم یقین داشته باشید که به هدفمان می‌رسیم. این را دوباره تکرار می‌کنم. به هر حال این طور مسائل در تمام لیگ‌ها و کشورها رخ می‌دهد. برای مثال پارسال در سوپرلیگ ترکیه باشاک‌شهیر در پنج هفته پایانی هشت امتیاز از باقی تیم‌ها جلو بود اما در پایان قهرمان نشد.

سرمربی تراکتور ادامه داد: در آستانه دیدار با شهرخودرو خبری آمد که حاج‌صفی مصدوم شده و او را در اختیار نداریم. ما نمی‌دانیم تا آغاز بازی مشکلی خواهیم داشت یا نه ولی در ادامه این موضوع مشخص می‌شود. هر شرایطی که پیش بیاید، پرشورها خیالشان راحت باشد چون ما از پس مشکلات بر می‌آییم.

دنیزلی در پاسخ به این سوال که چرا دستیار ایرانی ندارد، گفت: به لحاظ فکری مشکلی نداریم. در ابتدای فصل چنین فکری داشتیم اما نشد. به هر حال ما آنالیزهایمان را انجام می‌دهیم و یک دوست ایرانی هم داریم که در این زمینه هم کمک می‌کند. من کل بازی‌ها را تماشا و آنالیز می‌کنم.

او در ادامه درباره حمایت‌هایی که از سوی زنوزی صورت گرفته بیان کرد: به هر حال ما برای برنامه طولانی به اینجا آمدیم نه برای یک سال. من در تیم خواهم ماند و با تیم کار خواهم کرد. این همکاری به مدت طولانی خواهد بود. تا زمانی که تراکتور قهرمان شود، من موقعیتم را تغییر نخواهم داد. بعد از قهرمانی تراکتور، احتمال تغییر شغلم وجود دارد. البته این به معنای رفتن از باشگاه نیست و می‌مانم و شغلم را تغییر می‌دهم. من از همه هواداران تشکر می‌کنم. امیدوارم آن‌ها را به هرچه که لایق هستند، برسانیم.

سرمربی تراکتور در پایان درباره فشارهایی که برخی دلالان به باشگاه وارد کردند که دنیزلی برکنار شود، تصریح کرد: چه کسانی بودند؟ ما با دلالان کاری نداریم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386