چهارشنبه, 13 مرداد 1400 ساعت 04:51 ب ظ - 08(Aug) 04 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 23381

تیم تراکتور برابر فولاد به پیروزی رسید تا با سه امتیاز بازی خانگی از بحران خارج شود.

 

تراکتور با تک گل اسدی موفق به برتری ارزشمندی مقابل فولاد شد.تراکتور با تک گل اسدی موفق به برتری ارزشمندی مقابل فولاد شد.

 تراکتور که لیگ نوزدهم را پُر قدرت شروع کرده بود، در پنج هفته گذشته شرایط خوبی نداشت و یک مساوی و چهار شکست در کارنامه‌اش ثبت شد ولی آنها در روزی که ساکت الهامی را در کنار زمین به‌عنوان مربی داشتند، توانستند با تک گل رضا اسدی که از مصدومیت بازگشته بود، موفق به کسب پیروزی مهمی مقابل فولاد شوند تا قبل از تعطیلات نیم‌فصل از بحران نجات پیدا کنند و همچنین اجازه ندهند فولاد پس از یک مساوی و دو پیروزی، صاحب امتیاز شود و به روند خوب خود ادامه دهد.

هفته پانزدهم لیگ برتر؛ جمعه: 98/09/22 ؛ ساعت 15:30استادیوم: یادگار امام تبریز/ تماشاگر: 2000 نفرداور: سیدوحید کاظمی/ کمک‌ها: محمدجواد مداح و امید افخمی؛ داور چهارم: فرزاد بهرامی؛ کمک داوران پشت دروازه: رضا عادل و سعاد وفاپیشه/ ناظر: حسین عسگری.

تراکتور تبریز
 
محمدرشید مظاهریمحمدرضا خانزادهرضا اسدیسید احمد موسویمیثم تیموریاکبر ایمانیسعید مهریمهدی تیکدری(73- رضا شکاری)احسان حاج‌صفیاشکان دژاگهساسان انصاری

مربی: ساکت الهامی
 فولاد خوزستان
 
شهاب گردانایوب والیعارف آقاسیمجتبی نجاریانوحید حیدریهاحمد عبدالله‌زاده(88- موسی کولی‌بالی)محمد آبشکمحمد قاسمی‌نژادصابر حردانی(74- روح‌الله سیف‌اللهی)وحید نامداریحسن بیت‌سعید

سرمربی: جواد نکونام
 


 
اخطار

وحید نامداری(12) محمد آبشک(55) از فولاد
 
سعید مهری(85) از تراکتور
 
شرح گل

تراکتور 1 - فولاد صفر (دقیقه 73: رضا اسدی): ارسال احسان حاج‌صفی از روی ضربه ایستگاهی میانه زمینبا ضربه سر خانزاده به رضا اسدی رسید و این مدافع پیشتاخته با ضربه پای راست گل اول تراکتور را به ثمر رساند.
 
بهترین بازیکن

رضا اسدی که در دیدار جام حذفی تراکتور برابر نود ارومیه دچار شکستگی بینی شد و پس از آن نتوانست به میدان برود، امروز بازگشت باشکوهی به ترکیب تیمش داشت و موفق شد علاوه بر بازی تاثیرگذار در خط دفاعی و برتری در بیشتر نبردهای هوایی و زمینی و نظم به بازی تیمش در عقب زمین، یک گل مهم و سه امتیازی را هم بزند.رشید مظاهری نیز دیگر ستاره تراکتور در این دیدار بود؛ او امروز با سه واکنش خوب که دو شوت راه دور را به شکل عالی دفع کرد و این صحنه‌ها در دقایق پایانی هم اتفاق افتاد، اجازه نداد دروازه‌اش باز شود تا در برد مهم تراکتور نقش داشته باشد.
 
اتفاق ویژه

روزهای تلخ تراکتور پس از یک مساوی و چهار شکست اخیرش امروز به پایان رسید و آنها در روزی که الهامی را کنار زمین داشتند، توانستند با یک گل از سد فولادی که سه هفته نباخته بود، عبور کنند و امیدوار برای بازگشت به جمع مدعیان شوند.

لحظات حساس
 
دقیقه 10: شوت محمد آبشک به شکل خطرناکی از روی دروازه تراکتور به بیرون رفت.
دقیقه 31: سانتر دژاگه از روی ضربه آزاد و ضربه سر ایمانی از بالای دروازه فولاد به بیرون رفت.
دقیقه 39: شوت فنی احسان حاج‌صفی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از روی دروازه فولاد راهی اوت شد.
دقیقه 40: حاج‌صفی یک بار دیگر شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که شوت پای راست او را گردان بدون دردسر جمع کرد.
دقیقه 42: شوت پُرقدرت تیکدری در میانه راه به والی برخورد کرد و به کرنر رفت.
 


دقیقه 50: ارسال خطرناک فولادی ها با خروج به موقع رشید مظاهری فرصت اهوازی ها را از این تیم گرفت.
دقیقه 84: شوت راه دور سیف‌اللهی را مظاهری در دو مرحله جمع کرد.
دقیقه 86: شوت وحید حیدریه از روی ضربه ایستگاهی میانه زمین را مظاهری با واکنش خوبی دفع کرد.
دقیقه 90: ریباند شوت حاج‌صفی به این بازیکن رسید که در ادامه دفع ناقص حیدریه به شکل اتفاقی دژاگه را در موقعیت گلزنی قرار داد ولی ضربه او را گردان دفع کرد و در برگشت هم ضربه نمایشی شکاری به بیرون رفت.دقیقه 1+90: فرصت عالی گلزنی برای فولاد هدر رفت و شوت سیف‌اللهی راهی اوت شد.
دقیقه 2+90: شوت تماشایی حیدریه از روی ضربه ایستگاهی را مظاهری با واکنشی فوق‌العاده از کنج دروازه تراکتور بیرون کشید و راهی کرنر کرد.
 
در حاشیه

* مسعود شجاعی و ویلیان میمبلا، دو بازیکن تاثیرگذار تراکتور به دلیل محرومیت در این مسابقه حضور ندارند.* لوسیانو پریرا، مهاجم گلزن فولاد بخاطر محرومیت قادر به همراهی تیمش در بازی حساس با تراکتور نیست.
* ساکت الهامی، مربی جدید تراکتور در کنار خط مشغول هدایت بازیکنان این تیم است.* تماشاگران تراکتور استقبال کمی از این مسابقه داشتند.* در شروع مسابقه بارش برف در شرایط بازی تاثیرگذار بوده است.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386