یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 03:50 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

مالک باشگاه تراکتور با بیان اینکه همواره همه اتفاقات از استادیوم آزادی آغاز می‌شود، گفت: بعضی مسائل در حوزه رسانه مدیریت می شود تا در نهایت به ضرر تراکتور ختم شود. به این فوتبال متاسفم؛ چرا که ارزش این را ندارد که مردم را جان هم بیندازند.

به گزارش آی نیوز ،محمدرضا زنوزی مطلق در گفت و گوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر شبکه سه اظهار کرد: امسال دو بازی بزرگ در تبریز برگزار شده و هیچ اتفاقی در آن بازی ها رخ نداد و حتی بعد از باخت مقابل استقلال، پرشورها تیم خودشان را تشویق کردند و کاری به تیم حریف نداشتند.

وی با بیان اینکه فرهنگ سازی باید از خود رسانه ها شروع شود، اظهار کرد: رسانه ملی، از تیم‌های پایتخت جانبداری کرده و سعی می‌کند جلوه دیگری به موضوعات بدهد.

زنوزی در خصوص اتفاقات روی سکوها نیز گفت: در داخل زمین، خود داور باعث ایجاد حواشی روی سکوها شده و در بیرون از زمین هم بعضی مسائل از جمله فیلم توهین به هواداران تراکتور، موجب رقم خوردن این اتفاقات شده است.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386