جمعه, 24 مرداد 1399 ساعت 01:26 ب ظ - 08(Aug) 14 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مالک باشگاه تراکتور با بیان اینکه همواره همه اتفاقات از استادیوم آزادی آغاز می‌شود، گفت: بعضی مسائل در حوزه رسانه مدیریت می شود تا در نهایت به ضرر تراکتور ختم شود. به این فوتبال متاسفم؛ چرا که ارزش این را ندارد که مردم را جان هم بیندازند.

به گزارش آی نیوز ،محمدرضا زنوزی مطلق در گفت و گوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر شبکه سه اظهار کرد: امسال دو بازی بزرگ در تبریز برگزار شده و هیچ اتفاقی در آن بازی ها رخ نداد و حتی بعد از باخت مقابل استقلال، پرشورها تیم خودشان را تشویق کردند و کاری به تیم حریف نداشتند.

وی با بیان اینکه فرهنگ سازی باید از خود رسانه ها شروع شود، اظهار کرد: رسانه ملی، از تیم‌های پایتخت جانبداری کرده و سعی می‌کند جلوه دیگری به موضوعات بدهد.

زنوزی در خصوص اتفاقات روی سکوها نیز گفت: در داخل زمین، خود داور باعث ایجاد حواشی روی سکوها شده و در بیرون از زمین هم بعضی مسائل از جمله فیلم توهین به هواداران تراکتور، موجب رقم خوردن این اتفاقات شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386