چهارشنبه, 09 مهر 1399 ساعت 02:19 ب ظ - 09(Sep) 30 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 تیم بسکتبال توفارقان آذرشهر به دلیل عدم حضور در سالن محل برگزاری دیدار با تیم پتروشیمی بندر امام، بازنده اعلام شد.

به گزارش آی نیوز ،سرپرست هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی جمعه در گفت و گو با ایرنا در مورد دلیل حضور نیافتن تیم میزبان در سالن محل برگزاری مسابقه، افزود: این دیدار طبق برنامه قرار بود عصر پنج‌شنبه در سالن ورزشی شهید پورشریفی تبریز برگزار شود که بدلیل عدم حضور تیم میزبان و بنا به گزارش ناظر داوری و سرداور بازی، این بازی با نتیجه ۲۰ بر صفر به سود تیم بندر امام اعلام شد. 

سیامک گوهرخانی خاطر نشان کرد: باشگاه بدلیل حساسیت جدول لیگ برتر بسکتبال و استفاده از حق میزبانی، مصر بر برگزاری این دیدار و سه بازی خانگی پیش رو  در سالن ورزشی حجاب شهرستان آذرشهر بود از این رو از چند ماه قبل پیگیر حل مشکلات برگزاری مسابقات در این سالن بود. 

وی اضافه کرد: در این راستا باشگاه توفارقان با ارسال نامه ای به فدراسیون بسکتبال از آمادگی سالن ورزشی شهرستان آذرشهر خبرداد اما متاسفانه فدراسیون در جواب این نامه اعلام کرد که طبق آیین نامه داخلی فدراسیون، تیم مهمان باید از یک هفته قبل از تغییر مکان مسابقه باخبر شود تا برنامه ریزی کند. 

گوهرخانی اظهار کرد: علی رغم اینکه مدیریت باشگاه توفارقان از تصمیم جدید فدراسیون بسکتبال آگاه بود اما بر برگزاری مسابقه هفته بیست و سوم با بندر امام در سالن ورزشی حجاب مصر بود که در نهایت نتیجه این بازی ۲۰ بر صفر به سود تیم مهمان اعلام شد.

سرپرست هیات بسکتبال آذربایجان شرقی اذعان کرد: باشگاه ورزشی توفارقان با اعلام اعتراض خود مبنی بر تصمیم ناظر داوری و نتیجه بازی به فدراسیون منتظر عکس العمل این فدراسیون است. 

 تبم بسکتبال توفارقان با از دست دادن یک امتیاز فنی بازی دیروز، برای قرار گرفتن در جمع هشت تیم بالای جدول و کسب مجوز برای حضور در مرحله پلی آف کار سختی در پیش دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386